Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLVO met kenteken: 01-BDP-7 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLVO rapport van 01-BDP-7.
Schademelding maken voor 01-BDP-7? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 01-BDP-7 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 01-BDP-7. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 01-BDP-7 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLVO.
Wij hebben 115.385 VOLVO meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(364.383)
- - PEUGEOT(198.775)
- - RENAULT(190.780)
- - FORD(184.790)
- - OPEL(184.750)
- - TOYOTA(171.588)
- - MERCEDES-BENZ(166.239)
- - BMW(156.962)
- - AUDI(130.536)
- - VOLVO(115.385)
- - KIA(111.677)
- - CITROEN(110.686)
- - FIAT(90.411)
- - HYUNDAI(79.967)
- - SEAT(71.193)
- - SKODA(68.810)
- - NISSAN(67.935)
- - SUZUKI(66.210)
- - MAZDA(48.974)
- - MINI(46.104)
- - MITSUBISHI(34.045)
- - DACIA(18.795)
- - TESLA(18.395)
- - HONDA(16.711)
- - LAND ROVER(16.608)
- - CHEVROLET(15.858)
- - PORSCHE(15.023)
- - LYNK&CO(14.417)
- - ALFA ROMEO(13.590)
- - DAIHATSU(9.709)
- - JEEP(9.556)
- - LEXUS(9.017)
- - SAAB(6.582)
- - CUPRA(6.493)
- - MG(5.980)
- - JAGUAR(5.876)
- - SUBARU(5.262)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.888)
- - DODGE(3.841)
VOLVO FH
Algemene informatie
| Kenteken | 01-BDP-7 |
| Merk | VOLVO |
| Model | FH |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 26-02-2014 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 345 kW / 470 PK |
| Topsnelheid | 90 km/h |
| Transmissie | 12 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 26-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 345 kW / 470 PK bij 3600 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12777cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-01-2026 om 16:40
| Aandachtspunt 1 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
APK gekeurd op: 22-01-2026 om 16:36
| Aandachtspunt 1 Prints niet (goed) leesbaar items worden onvolledig weergege |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-02-2025 om 13:40
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
APK gekeurd op: 27-08-2024 om 14:05
| Aandachtspunt 1 Alle gegevens voertuigunit wijken af van de installatieplaat |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-02-2024 om 09:48
| Aandachtspunt 1 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-02-2023 om 15:37
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-02-2022 om 13:02
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Schotelkoppeling ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-02-2021 om 09:19
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-01-2020 om 16:49
| Aandachtspunt 1 Installatieplaatje snelheidsbegrenzer niet volgens voorschri |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-02-2019 om 11:50
| Aandachtspunt 1 Druk in voorraad-/commandoleiding wijkt af |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 10-01-2018 om 15:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-02-2017 om 15:08
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 26-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 01-BDP-7 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 6 mm |
| Voertuig breedte | 2 mm |
| Voertuig hoogte | 4 mm |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 8023 kg |
| Massa ledig voertuig | 7923 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 26-02-2014 |
| Eerste afgifte in Nederland | 26-02-2014 |
| Laatste tenaamstelling | 26-02-2014 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten