Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: ZL-50-ZJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van ZL-50-ZJ.
Schademelding maken voor ZL-50-ZJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor ZL-50-ZJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met ZL-50-ZJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor ZL-50-ZJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 355.379 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
VOLKSWAGEN GOLF CABR. 72 KW U9
Algemene informatie
| Kenteken | ZL-50-ZJ |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF CABR. 72 KW U9 |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 15-05-1991 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 72 kW / 98 PK |
| 0-100km/h | 11,0 seconden |
| Topsnelheid | 166 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 17-06-2027 |
Motor en milieu
| Vermogen | 72 kW / 98 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 26-05-2025 om 13:53
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 07-06-2023 om 11:21
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-06-2021 om 15:39
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 7 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 8 Ontgrendeling rugleuning werkt niet (goed) |
APK afgekeurd op: 07-06-2021 om 14:06
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 5 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 6 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 8 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Ontgrendeling rugleuning werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-05-2020 om 11:51
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Retroreflector ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-05-2019 om 14:54
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Retroreflector ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-06-2018 om 11:08
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 2 Retroreflector ontbreekt |
APK goedgekeurd op: 25-04-2017 om 13:16
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 05-04-2016 om 10:32
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 3 Remslang misvormd/schuurt/beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 14-09-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken ZL-50-ZJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 141 mm |
| Spoorbreedte achter | 137 mm |
| Massa rijklaar | 1106 kg |
| Massa ledig voertuig | 1006 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 15-05-1991 |
| Eerste afgifte in Nederland | 15-05-1991 |
| Laatste tenaamstelling | 19-06-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten