Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: SZ-HD-93 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van SZ-HD-93.
Schademelding maken voor SZ-HD-93? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor SZ-HD-93 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met SZ-HD-93. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor SZ-HD-93 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 354.179 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
VOLKSWAGEN GOLF
Algemene informatie
| Kenteken | SZ-HD-93 |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 20-02-1998 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| 0-100km/h | 10,9 seconden |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 15-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 74 kW / 101 PK bij 5600 rpm |
| Koppel | 145 Nm bij 3800 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595cc |
| Verbruik stad | 10.6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6 l/100km |
| CO2-uitstoot | 185 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-04-2025 om 11:54
| Aandachtspunt 1 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-04-2024 om 14:41
| Aandachtspunt 1 Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-03-2023 om 15:43
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Deur niet op normale wijze te openen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-04-2022 om 16:38
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-04-2021 om 14:31
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-03-2020 om 12:16
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-04-2019 om 12:35
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-04-2018 om 16:49
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-03-2017 om 12:07
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 25-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken SZ-HD-93 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4149 mm |
| Voertuig breedte | 1735 mm |
| Voertuig hoogte | 1439 mm |
| Wielbasis | 2511 mm |
| Spoorbreedte voor | 1513 mm |
| Spoorbreedte achter | 1513 mm |
| Massa rijklaar | 1207 kg |
| Massa ledig voertuig | 1107 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 75 kg |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | semi-onafh. |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven, 256 mm |
| Remmen achter | schijven, 232 mm |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-02-1998 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-02-1998 |
| Laatste tenaamstelling | 23-03-2016 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 175/80HR14 |
|
175
80H
R14
|
|
| Achterbanden | 175/80HR14 |
|
175
80H
R14
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (175) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (80H) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R14) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 14" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten