Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: KY-14-TJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van KY-14-TJ.
Schademelding maken voor KY-14-TJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor KY-14-TJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met KY-14-TJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor KY-14-TJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 362.228 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(362.228)
- - PEUGEOT(197.542)
- - RENAULT(189.687)
- - OPEL(183.746)
- - FORD(183.702)
- - TOYOTA(170.510)
- - MERCEDES-BENZ(165.313)
- - BMW(155.985)
- - AUDI(129.770)
- - VOLVO(114.700)
- - KIA(110.923)
- - CITROEN(110.086)
- - FIAT(89.908)
- - HYUNDAI(79.544)
- - SEAT(70.759)
- - SKODA(68.407)
- - NISSAN(67.544)
- - SUZUKI(65.764)
- - MAZDA(48.665)
- - MINI(45.813)
- - MITSUBISHI(33.854)
- - DACIA(18.685)
- - TESLA(18.334)
- - HONDA(16.593)
- - LAND ROVER(16.518)
- - CHEVROLET(15.772)
- - PORSCHE(14.928)
- - LYNK&CO(14.306)
- - ALFA ROMEO(13.511)
- - DAIHATSU(9.666)
- - JEEP(9.499)
- - LEXUS(8.953)
- - SAAB(6.541)
- - CUPRA(6.422)
- - MG(5.929)
- - JAGUAR(5.848)
- - SUBARU(5.233)
- - SMART(4.690)
- - IVECO(3.872)
- - DODGE(3.822)
VOLKSWAGEN 44 KW KAMPEEAUTO
Algemene informatie
| Kenteken | KY-14-TJ |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | 44 KW KAMPEEAUTO |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 13-04-1984 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 15-08-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2022 om 16:27
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-07-2020 om 11:48
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-08-2018 om 15:25
| Aandachtspunt 1 Roestschade dragende delen en verankeringen |
| Aandachtspunt 2 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt 4 Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 5 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 6 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 8 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 15-08-2016 om 08:34
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 09-08-2016 om 10:56
| Aandachtspunt 1 Onderdeel brandstofsysteem onveilig/ondeug./corrosie |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurhuis/-kogel dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 20-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken KY-14-TJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 1760 kg |
| Massa ledig voertuig | 1660 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 13-04-1984 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-04-1984 |
| Laatste tenaamstelling | 09-12-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten