Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: FS-SP-89 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van FS-SP-89.
Schademelding maken voor FS-SP-89? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor FS-SP-89 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met FS-SP-89. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor FS-SP-89 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 354.868 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.868)
- - PEUGEOT(193.715)
- - RENAULT(186.049)
- - OPEL(180.293)
- - FORD(179.836)
- - TOYOTA(166.947)
- - MERCEDES-BENZ(162.122)
- - BMW(152.917)
- - AUDI(127.153)
- - VOLVO(112.329)
- - KIA(108.371)
- - CITROEN(107.994)
- - FIAT(88.144)
- - HYUNDAI(77.914)
- - SEAT(69.348)
- - SKODA(66.827)
- - NISSAN(66.250)
- - SUZUKI(64.449)
- - MAZDA(47.589)
- - MINI(44.890)
- - MITSUBISHI(33.175)
- - DACIA(18.307)
- - TESLA(18.073)
- - HONDA(16.230)
- - LAND ROVER(16.224)
- - CHEVROLET(15.510)
- - PORSCHE(14.675)
- - LYNK&CO(13.984)
- - ALFA ROMEO(13.281)
- - DAIHATSU(9.502)
- - JEEP(9.279)
- - LEXUS(8.762)
- - SAAB(6.430)
- - CUPRA(6.181)
- - MG(5.790)
- - JAGUAR(5.751)
- - SUBARU(5.131)
- - SMART(4.606)
- - IVECO(3.782)
- - DODGE(3.768)
VOLKSWAGEN CORRADO 140 KW U9
Algemene informatie
| Kenteken | FS-SP-89 |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CORRADO 140 KW U9 |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 31-10-1992 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 140 kW / 191 PK |
| 0-100km/h | 6,9 seconden |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-11-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 140 kW / 191 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2861cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 18-11-2024 om 16:52
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 18-11-2022 om 16:42
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 25-10-2021 om 11:24
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2020 om 13:08
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Remkrachtregelaar werkt niet goed |
| Aandachtspunt 4 Remleiding, dreigend gevaar voor defecten en breuken |
| Aandachtspunt 5 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 6 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 7 Onderste lagerbus zit los/bevestiging is uitgeslagen |
APK goedgekeurd op: 30-10-2019 om 16:17
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 09-11-2018 om 12:43
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-11-2017 om 10:54
| Aandachtspunt 1 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 24-11-2016 om 16:52
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 29-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken FS-SP-89 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 144 mm |
| Massa rijklaar | 1261 kg |
| Massa ledig voertuig | 1161 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 583 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 31-10-1992 |
| Eerste afgifte in Nederland | 31-10-1992 |
| Laatste tenaamstelling | 20-07-2013 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten