Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: 71-BS-JJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van 71-BS-JJ.
Schademelding maken voor 71-BS-JJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 71-BS-JJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 71-BS-JJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 71-BS-JJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 354.179 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
VOLKSWAGEN TRANSPORTER BESTEL TDI 96KW 1.0
Algemene informatie
| Kenteken | 71-BS-JJ |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER BESTEL TDI 96KW 1.0 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 16-02-2005 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 96 kW / 131 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 10-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 96 kW / 131 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-03-2026 om 14:51
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-03-2025 om 09:29
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 5 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 6 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 7 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 8 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 9 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-02-2024 om 14:40
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 7 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-01-2023 om 13:56
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 5 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 6 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-02-2022 om 09:45
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 5 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 6 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 7 Kleur retroreflector wijkt af of niet toegestaan |
| Aandachtspunt 8 Mistlicht afgeschermd |
| Aandachtspunt 9 Mistlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 10 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-02-2021 om 10:17
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-01-2020 om 16:02
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-02-2019 om 09:45
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-02-2018 om 15:04
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-02-2017 om 16:00
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stabilisatoren |
| Aandachtspunt 3 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 4 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 25-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 71-BS-JJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 190 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 162 mm |
| Spoorbreedte achter | 163 mm |
| Massa rijklaar | 2070 kg |
| Massa ledig voertuig | 1970 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 16-02-2005 |
| Eerste afgifte in Nederland | 16-02-2005 |
| Laatste tenaamstelling | 19-06-2010 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten