Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: 62-BF-HD de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van 62-BF-HD.
Schademelding maken voor 62-BF-HD? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 62-BF-HD zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 62-BF-HD. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 62-BF-HD zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 356.239 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(356.239)
- - PEUGEOT(194.449)
- - RENAULT(186.733)
- - OPEL(180.948)
- - FORD(180.555)
- - TOYOTA(167.585)
- - MERCEDES-BENZ(162.750)
- - BMW(153.476)
- - AUDI(127.643)
- - VOLVO(112.802)
- - KIA(108.840)
- - CITROEN(108.373)
- - FIAT(88.462)
- - HYUNDAI(78.247)
- - SEAT(69.615)
- - SKODA(67.134)
- - NISSAN(66.476)
- - SUZUKI(64.692)
- - MAZDA(47.783)
- - MINI(45.061)
- - MITSUBISHI(33.300)
- - DACIA(18.393)
- - TESLA(18.116)
- - HONDA(16.292)
- - LAND ROVER(16.272)
- - CHEVROLET(15.551)
- - PORSCHE(14.732)
- - LYNK&CO(14.043)
- - ALFA ROMEO(13.323)
- - DAIHATSU(9.532)
- - JEEP(9.310)
- - LEXUS(8.785)
- - SAAB(6.455)
- - CUPRA(6.230)
- - MG(5.818)
- - JAGUAR(5.769)
- - SUBARU(5.149)
- - SMART(4.619)
- - IVECO(3.796)
- - DODGE(3.779)
VOLKSWAGEN 7DB
Algemene informatie
| Kenteken | 62-BF-HD |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | 7DB |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 05-08-2002 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-07-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2460cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-06-2023 om 11:31
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-07-2022 om 16:06
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 4 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 5 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 6 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-06-2021 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel reminrichting beschadigd, gescheurd of gebroken |
| Aandachtspunt 4 Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 6 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| Aandachtspunt 8 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-04-2020 om 14:49
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 4 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 6 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-04-2019 om 12:10
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-03-2018 om 15:39
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-03-2017 om 09:52
| Aandachtspunt 1 Veersysteem gebroken/gescheurd/corrosie/ondeug. bev. |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 17-06-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 62-BF-HD | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 184 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 332 mm |
| Spoorbreedte voor | 161 mm |
| Spoorbreedte achter | 157 mm |
| Massa rijklaar | 1900 kg |
| Massa ledig voertuig | 1800 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 05-08-2002 |
| Eerste afgifte in Nederland | 05-08-2002 |
| Laatste tenaamstelling | 14-06-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten