Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: 50-FB-KK de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van 50-FB-KK.
Schademelding maken voor 50-FB-KK? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 50-FB-KK zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 50-FB-KK. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 50-FB-KK zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 355.805 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.805)
- - PEUGEOT(194.227)
- - RENAULT(186.525)
- - OPEL(180.750)
- - FORD(180.320)
- - TOYOTA(167.375)
- - MERCEDES-BENZ(162.465)
- - BMW(153.336)
- - AUDI(127.501)
- - VOLVO(112.667)
- - KIA(108.653)
- - CITROEN(108.258)
- - FIAT(88.372)
- - HYUNDAI(78.126)
- - SEAT(69.534)
- - SKODA(67.055)
- - NISSAN(66.395)
- - SUZUKI(64.625)
- - MAZDA(47.698)
- - MINI(45.001)
- - MITSUBISHI(33.251)
- - DACIA(18.369)
- - TESLA(18.109)
- - HONDA(16.271)
- - LAND ROVER(16.257)
- - CHEVROLET(15.537)
- - PORSCHE(14.714)
- - LYNK&CO(14.024)
- - ALFA ROMEO(13.310)
- - DAIHATSU(9.521)
- - JEEP(9.299)
- - LEXUS(8.776)
- - SAAB(6.440)
- - CUPRA(6.219)
- - MG(5.798)
- - JAGUAR(5.762)
- - SUBARU(5.142)
- - SMART(4.617)
- - IVECO(3.794)
- - DODGE(3.777)
VOLKSWAGEN TRANSPORTER
Algemene informatie
| Kenteken | 50-FB-KK |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 24-02-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| Topsnelheid | 132 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-04-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 50 kW / 68 PK bij 3700 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1896cc |
| Verbruik stad | 10 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 224 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-04-2024 om 09:42
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 5 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 6 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 7 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 10 Claxon werkt niet/ontbreekt |
| Aandachtspunt 11 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 12 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-03-2023 om 13:44
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-04-2022 om 16:57
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Claxon werkt niet goed |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-02-2021 om 13:49
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 26-03-2020 om 13:55
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 26-02-2019 om 10:39
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2018 om 13:25
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-01-2017 om 09:59
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 08-06-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 50-FB-KK | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 161 mm |
| Spoorbreedte achter | 157 mm |
| Massa rijklaar | 1649 kg |
| Massa ledig voertuig | 1549 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 24-02-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-02-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 21-12-2007 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten