Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: 44-TPL-9 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van 44-TPL-9.
Schademelding maken voor 44-TPL-9? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 44-TPL-9 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 44-TPL-9. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 44-TPL-9 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 344.321 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(344.321)
- - PEUGEOT(187.990)
- - RENAULT(180.602)
- - OPEL(174.995)
- - FORD(173.990)
- - TOYOTA(161.095)
- - MERCEDES-BENZ(157.443)
- - BMW(148.264)
- - AUDI(123.150)
- - VOLVO(108.699)
- - CITROEN(104.895)
- - KIA(104.456)
- - FIAT(85.531)
- - HYUNDAI(75.545)
- - SEAT(67.248)
- - SKODA(64.634)
- - NISSAN(64.244)
- - SUZUKI(62.413)
- - MAZDA(45.862)
- - MINI(43.501)
- - MITSUBISHI(32.163)
- - DACIA(17.711)
- - TESLA(17.610)
- - LAND ROVER(15.741)
- - HONDA(15.738)
- - CHEVROLET(15.116)
- - PORSCHE(14.232)
- - LYNK&CO(13.544)
- - ALFA ROMEO(12.886)
- - DAIHATSU(9.252)
- - JEEP(8.998)
- - LEXUS(8.492)
- - SAAB(6.208)
- - CUPRA(5.810)
- - JAGUAR(5.621)
- - MG(5.562)
- - SUBARU(4.966)
- - SMART(4.487)
- - DODGE(3.681)
- - IVECO(3.677)
VOLKSWAGEN TDI 75 KW SYNCRO
Algemene informatie
| Kenteken | 44-TPL-9 |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TDI 75 KW SYNCRO |
| Kleur | Geel |
| Bouwjaar | 26-04-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 08-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-03-2026 om 16:43
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 5 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-03-2025 om 16:33
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-03-2024 om 14:50
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-02-2023 om 16:43
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-04-2022 om 16:31
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 6 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-04-2021 om 16:54
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-04-2020 om 14:53
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 6 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-05-2019 om 15:12
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 29-04-2019 om 13:41
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Rem- of parkeerremkabel gebroken |
| Aandachtspunt 4 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 5 Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| Aandachtspunt 6 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 14-05-2018 om 14:28
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-03-2017 om 13:55
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Spiegel niet aanwezig/beschadigd/ondeugdelijk bev. |
| Aandachtspunt 3 Verplicht licht/retroreflector niet vlgs voorschrift |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 02-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 05-04-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 44-TPL-9 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 332 mm |
| Spoorbreedte voor | 161 mm |
| Spoorbreedte achter | 157 mm |
| Massa rijklaar | 2217 kg |
| Massa ledig voertuig | 2117 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 2000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 26-04-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 26-04-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 14-05-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten