Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: 08-RDZ-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van 08-RDZ-4.
Schademelding maken voor 08-RDZ-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 08-RDZ-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 08-RDZ-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 08-RDZ-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 354.179 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
VOLKSWAGEN POLO
Algemene informatie
| Kenteken | 08-RDZ-4 |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 11-05-2011 |
| Nieuwprijs | € 17.438 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| 0-100km/h | 13,9 seconden |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-04-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199cc |
| Verbruik stad | 4.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 3 l/100km |
| CO2-uitstoot | 89 g/km |
| Zuinigheidslabel | A |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 10-03-2026 om 12:08
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-04-2025 om 14:55
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-03-2024 om 09:55
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd op: 22-03-2023 om 13:25
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-04-2022 om 13:31
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd op: 18-03-2021 om 12:26
| Aandachtspunt 1 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-03-2020 om 13:09
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
APK goedgekeurd op: 29-03-2019 om 15:12
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 29-03-2019 om 14:13
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-04-2018 om 13:15
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK afgekeurd op: 17-04-2018 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-04-2017 om 15:56
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 23-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 7 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 08-RDZ-4 | Ja |
|
Omschrijving Door motortrillingen en drukpulsaties in het brandstofsysteem kunnen scheurtjes ontstaan in de aansl Mogelijk gevolg Als gevolg van deze scheurtjes kan brandstoflekkage ontstaan. Indien de brandstof op het wegdek komt Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 226.892 |
|
Omschrijving De software die in deze voertuigen met een EA189 dieselmotor is geïnstalleerd zorgt tijdens rollenba Mogelijk gevolg Niet van toepassing Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug, neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 6.278.193 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 146 mm |
| Massa rijklaar | 1150 kg |
| Massa ledig voertuig | 1050 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 570 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 11-05-2011 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-05-2011 |
| Laatste tenaamstelling | 06-01-2021 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten