Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: 07-BP-ZJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van 07-BP-ZJ.
Schademelding maken voor 07-BP-ZJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 07-BP-ZJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 07-BP-ZJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 07-BP-ZJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 354.483 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.483)
- - PEUGEOT(193.514)
- - RENAULT(185.865)
- - OPEL(180.063)
- - FORD(179.592)
- - TOYOTA(166.716)
- - MERCEDES-BENZ(161.952)
- - BMW(152.734)
- - AUDI(127.024)
- - VOLVO(112.206)
- - KIA(108.249)
- - CITROEN(107.883)
- - FIAT(88.055)
- - HYUNDAI(77.834)
- - SEAT(69.287)
- - SKODA(66.729)
- - NISSAN(66.157)
- - SUZUKI(64.380)
- - MAZDA(47.507)
- - MINI(44.835)
- - MITSUBISHI(33.122)
- - DACIA(18.281)
- - TESLA(18.060)
- - HONDA(16.212)
- - LAND ROVER(16.211)
- - CHEVROLET(15.489)
- - PORSCHE(14.659)
- - LYNK&CO(13.955)
- - ALFA ROMEO(13.269)
- - DAIHATSU(9.493)
- - JEEP(9.273)
- - LEXUS(8.757)
- - SAAB(6.413)
- - CUPRA(6.171)
- - MG(5.779)
- - JAGUAR(5.747)
- - SUBARU(5.126)
- - SMART(4.602)
- - IVECO(3.781)
- - DODGE(3.766)
VOLKSWAGEN LT 35A 70 KW TDI VERH. DAK
Algemene informatie
| Kenteken | 07-BP-ZJ |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | LT 35A 70 KW TDI VERH. DAK |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 24-09-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-04-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-04-2023 om 11:45
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Rem- of parkeerremkabel gebroken |
| Aandachtspunt 4 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 5 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 6 Spiegel of gezichtsveldverbeterende voorziening ontbreekt |
| Aandachtspunt 7 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-07-2022 om 15:58
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-06-2021 om 14:01
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-05-2020 om 15:39
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 4 Zitplaats of rugleuning ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 6 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-05-2019 om 14:41
| Aandachtspunt 1 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-06-2018 om 14:53
| Aandachtspunt 1 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-05-2017 om 08:39
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 3 Zitplaats of rugleuning ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK gekeurd op: 08-07-2016 om 11:56
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remslang misvormd/schuurt/beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 4 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 22-05-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 07-BP-ZJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 193 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 164 mm |
| Spoorbreedte achter | 165 mm |
| Massa rijklaar | 2015 kg |
| Massa ledig voertuig | 1915 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 24-09-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-09-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 08-08-2007 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten