Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze VOLKSWAGEN met kenteken: 04-BL-TX de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide VOLKSWAGEN rapport van 04-BL-TX.
Schademelding maken voor 04-BL-TX? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 04-BL-TX zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 04-BL-TX. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 04-BL-TX zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze VOLKSWAGEN.
Wij hebben 360.262 VOLKSWAGEN meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
VOLKSWAGEN TRANSPORTER TDI 96 KW DC 1.0
Melding
Algemene informatie
| Kenteken | 04-BL-TX |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TRANSPORTER TDI 96 KW DC 1.0 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 08-03-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 96 kW / 131 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 25-07-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 96 kW / 131 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 25-07-2024 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 21-07-2022 om 14:18
| Aandachtspunt 1 Absorptiecoefficient te hoog |
| Aandachtspunt 2 Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| Aandachtspunt 3 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 5 Stuurbekrachtiger functioneert niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 7 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 8 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 9 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 10 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 11 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 12 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 13 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 14 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 15 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 16 Waarschuwingsinrichting stabilisatiecontrolesysteem geeft de |
| Aandachtspunt 17 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd op: 16-07-2021 om 09:33
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 17-09-2020 om 11:08
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK afgekeurd op: 16-09-2020 om 10:09
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-08-2019 om 10:03
| Aandachtspunt 1 Deur niet op normale wijze te openen |
| Aandachtspunt 2 Voorruitontdooiing en ontwaseming werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-08-2018 om 15:26
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-08-2017 om 10:00
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK gekeurd op: 13-07-2016 om 09:23
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK gekeurd op: 30-03-2016 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Fusee ondeugdelijk bevestigd/teveel speling |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 05-09-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 11-09-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 10-09-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 16 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 10-09-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 11-08-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 11-08-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 04-BL-TX | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 190 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 162 mm |
| Spoorbreedte achter | 163 mm |
| Massa rijklaar | 2120 kg |
| Massa ledig voertuig | 2020 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-03-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-03-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 27-09-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten