Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: Z-091-JD de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van Z-091-JD.
Schademelding maken voor Z-091-JD? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor Z-091-JD zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met Z-091-JD. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor Z-091-JD zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 170.050 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
TOYOTA YARIS 1.3
Algemene informatie
| Kenteken | Z-091-JD |
| Merk | TOYOTA |
| Model | YARIS 1.3 |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 02-10-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 64 kW / 87 PK |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 27-02-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 64 kW / 87 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
| Geen aandachtspunten! In de periode van 02-10-2007 tot 27-02-2025 is dit voertuig nooit afgekeurd tijdens een RDW APK. |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 30-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken Z-091-JD | Ja |
|
Omschrijving In het bestuurdersportier zit een hoofdschakelaar voor het bedienen van de electrisch bediende ramen Mogelijk gevolg Deze schakelaars kunnen blijven hangen en niet goed functioneren en in uitzonderlijke gevallen kan d Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.473.205 |
|
Omschrijving De las tussen de dashboard verstevigingsbalk en de onderste stuurkolom ophangbeugel kan in extreme o Mogelijk gevolg Hierdoor kan de stuurkolom loskomen uit zijn positie. In deze situatie wordt het stuurgedrag niet be Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 584.339 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 2.221.752 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opg Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 3.552.427 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van TOYOTA YARIS 1.3 modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 2.829 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 246 mm |
| Spoorbreedte voor | 147 mm |
| Spoorbreedte achter | 146 mm |
| Massa rijklaar | 1130 kg |
| Massa ledig voertuig | 1030 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 02-10-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-04-2024 |
| Laatste tenaamstelling | 11-04-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten