Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: JV-SV-31 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van JV-SV-31.
Schademelding maken voor JV-SV-31? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor JV-SV-31 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met JV-SV-31. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor JV-SV-31 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 160.490 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.211)
- - PEUGEOT(187.377)
- - RENAULT(179.991)
- - OPEL(174.443)
- - FORD(173.338)
- - TOYOTA(160.490)
- - MERCEDES-BENZ(156.904)
- - BMW(147.690)
- - AUDI(122.714)
- - VOLVO(108.293)
- - CITROEN(104.548)
- - KIA(104.014)
- - FIAT(85.249)
- - HYUNDAI(75.250)
- - SEAT(67.034)
- - SKODA(64.381)
- - NISSAN(64.023)
- - SUZUKI(62.210)
- - MAZDA(45.709)
- - MINI(43.324)
- - MITSUBISHI(32.065)
- - DACIA(17.640)
- - TESLA(17.561)
- - LAND ROVER(15.674)
- - HONDA(15.674)
- - CHEVROLET(15.082)
- - PORSCHE(14.195)
- - LYNK&CO(13.501)
- - ALFA ROMEO(12.861)
- - DAIHATSU(9.233)
- - JEEP(8.956)
- - LEXUS(8.466)
- - SAAB(6.191)
- - CUPRA(5.772)
- - JAGUAR(5.603)
- - MG(5.549)
- - SUBARU(4.943)
- - SMART(4.477)
- - DODGE(3.668)
- - IVECO(3.655)
TOYOTA STARLET 1.3I AUT. E2
Algemene informatie
| Kenteken | JV-SV-31 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | STARLET 1.3I AUT. E2 |
| Kleur | Groen |
| Bouwjaar | 13-01-1995 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| 0-100km/h | 10,3 seconden |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1296cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-12-2024 om 15:28
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Banden op 1 as niet voorzien van dezelfde maataanduiding |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting straalt licht naar achter |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 14-12-2023 om 11:01
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 22-11-2022 om 10:45
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-10-2021 om 15:38
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-11-2020 om 10:36
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-12-2019 om 11:04
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-11-2018 om 12:11
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 24-11-2017 om 11:33
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-11-2016 om 13:12
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 18-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken JV-SV-31 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 139 mm |
| Spoorbreedte achter | 137 mm |
| Massa rijklaar | 905 kg |
| Massa ledig voertuig | 805 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 13-01-1995 |
| Eerste afgifte in Nederland | 13-01-1995 |
| Laatste tenaamstelling | 14-06-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten