Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: JN-FF-21 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van JN-FF-21.
Schademelding maken voor JN-FF-21? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor JN-FF-21 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met JN-FF-21. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor JN-FF-21 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 170.050 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
TOYOTA RAV4 FUNCRUISER
Algemene informatie
| Kenteken | JN-FF-21 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | RAV4 FUNCRUISER |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 30-09-1994 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 95 kW / 129 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 06-11-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 95 kW / 129 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK afgekeurd op: 21-10-2024 om 15:08
| Aandachtspunt 1 Roestschade veerschotel |
| Aandachtspunt 2 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-10-2023 om 14:31
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-11-2022 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
APK goedgekeurd op: 01-11-2021 om 16:32
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 03-11-2020 om 16:20
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 01-11-2019 om 11:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 30-10-2018 om 13:51
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-10-2017 om 09:28
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-11-2016 om 11:37
| Aandachtspunt 1 Verplicht licht/retroreflector niet vlgs voorschrift |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken JN-FF-21 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 220 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 147 mm |
| Massa rijklaar | 1250 kg |
| Massa ledig voertuig | 1150 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 610 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 30-09-1994 |
| Eerste afgifte in Nederland | 30-09-1994 |
| Laatste tenaamstelling | 30-09-1994 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten