Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: HJ-DF-42 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van HJ-DF-42.
Schademelding maken voor HJ-DF-42? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor HJ-DF-42 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met HJ-DF-42. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor HJ-DF-42 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 169.245 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
TOYOTA CELICA 1.6 LIFTBACK STI E2
Algemene informatie
| Kenteken | HJ-DF-42 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | CELICA 1.6 LIFTBACK STI E2 |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 07-01-1994 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 77 kW / 105 PK |
| 0-100km/h | 11,0 seconden |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-12-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 77 kW / 105 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 01-12-2023 om 11:16
| Aandachtspunt 1 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 30-10-2023 om 16:04
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Roestschade plaatdeel |
| Aandachtspunt 3 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 4 Fusee(kogel) ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 6 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 7 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 8 Voorruit beschadigd indirecte of directe gezichtsveld |
| Aandachtspunt 9 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 10 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 11 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 12 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-09-2022 om 14:44
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-07-2021 om 14:19
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-05-2020 om 12:15
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-05-2019 om 10:59
| Aandachtspunt 1 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-05-2018 om 11:17
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remschijf vertoont slijtage met kans op breuk |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 13-04-2017 om 15:33
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK gekeurd op: 08-04-2016 om 14:24
| Aandachtspunt 1 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 10-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 2 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken HJ-DF-42 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 147 mm |
| Spoorbreedte achter | 144 mm |
| Massa rijklaar | 1235 kg |
| Massa ledig voertuig | 1135 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 567 kg |
| Aanhanger geremd | 1200 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-01-1994 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-01-1994 |
| Laatste tenaamstelling | 02-12-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten