Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: GJ-VF-16 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van GJ-VF-16.
Schademelding maken voor GJ-VF-16? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor GJ-VF-16 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met GJ-VF-16. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor GJ-VF-16 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 168.976 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.023)
- - PEUGEOT(195.913)
- - RENAULT(188.066)
- - OPEL(182.241)
- - FORD(182.059)
- - TOYOTA(168.976)
- - MERCEDES-BENZ(164.021)
- - BMW(154.634)
- - AUDI(128.633)
- - VOLVO(113.678)
- - KIA(109.752)
- - CITROEN(109.202)
- - FIAT(89.165)
- - HYUNDAI(78.909)
- - SEAT(70.145)
- - SKODA(67.718)
- - NISSAN(66.951)
- - SUZUKI(65.198)
- - MAZDA(48.212)
- - MINI(45.411)
- - MITSUBISHI(33.565)
- - DACIA(18.545)
- - TESLA(18.225)
- - HONDA(16.432)
- - LAND ROVER(16.385)
- - CHEVROLET(15.649)
- - PORSCHE(14.821)
- - LYNK&CO(14.191)
- - ALFA ROMEO(13.421)
- - DAIHATSU(9.594)
- - JEEP(9.402)
- - LEXUS(8.868)
- - SAAB(6.495)
- - CUPRA(6.324)
- - MG(5.870)
- - JAGUAR(5.798)
- - SUBARU(5.188)
- - SMART(4.649)
- - IVECO(3.836)
- - DODGE(3.800)
TOYOTA STARLET 1.3 E2
Algemene informatie
| Kenteken | GJ-VF-16 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | STARLET 1.3 E2 |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 22-04-1993 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| 0-100km/h | 10,3 seconden |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-01-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1296cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-12-2025 om 14:44
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-12-2023 om 13:29
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 16-12-2022 om 14:29
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 19-11-2021 om 13:10
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-11-2020 om 13:12
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-12-2019 om 09:29
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 08-01-2019 om 10:34
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-01-2018 om 15:22
| Aandachtspunt 1 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-01-2017 om 14:54
| Aandachtspunt 1 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 11-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken GJ-VF-16 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 139 mm |
| Spoorbreedte achter | 137 mm |
| Massa rijklaar | 877 kg |
| Massa ledig voertuig | 777 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 388 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 22-04-1993 |
| Eerste afgifte in Nederland | 22-04-1993 |
| Laatste tenaamstelling | 16-02-2019 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten