Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: GFZ-40-R de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van GFZ-40-R.
Schademelding maken voor GFZ-40-R? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor GFZ-40-R zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met GFZ-40-R. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor GFZ-40-R zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 167.375 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.805)
- - PEUGEOT(194.227)
- - RENAULT(186.525)
- - OPEL(180.750)
- - FORD(180.320)
- - TOYOTA(167.375)
- - MERCEDES-BENZ(162.465)
- - BMW(153.336)
- - AUDI(127.501)
- - VOLVO(112.667)
- - KIA(108.653)
- - CITROEN(108.258)
- - FIAT(88.372)
- - HYUNDAI(78.126)
- - SEAT(69.534)
- - SKODA(67.055)
- - NISSAN(66.395)
- - SUZUKI(64.625)
- - MAZDA(47.698)
- - MINI(45.001)
- - MITSUBISHI(33.251)
- - DACIA(18.369)
- - TESLA(18.109)
- - HONDA(16.271)
- - LAND ROVER(16.257)
- - CHEVROLET(15.537)
- - PORSCHE(14.714)
- - LYNK&CO(14.024)
- - ALFA ROMEO(13.310)
- - DAIHATSU(9.521)
- - JEEP(9.299)
- - LEXUS(8.776)
- - SAAB(6.440)
- - CUPRA(6.219)
- - MG(5.798)
- - JAGUAR(5.762)
- - SUBARU(5.142)
- - SMART(4.617)
- - IVECO(3.794)
- - DODGE(3.777)
TOYOTA RAV4
Algemene informatie
| Kenteken | GFZ-40-R |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA RAV4 |
| Kleur | Wit |
| Bouwjaar | 04-05-2010 |
| Nieuwprijs | € 48.288 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 110 kW / 150 PK |
| 0-100km/h | 10,2 seconden |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 30-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 110 kW / 150 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2231cc |
| Verbruik stad | 8.8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 189 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-12-2025 om 11:53
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 02-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken GFZ-40-R | Ja |
|
Omschrijving De achterwieldraagarmen kunnen corroderen indien de achterwieluitlijning bij een werkplaatsbezoek op Mogelijk gevolg Speling in de achterwieldraagarm. Dit kan leiden tot verlies van controle over het voertuig. Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 630.000 |
|
Omschrijving In de hoofdschakelaar van de elektrische raambediening die aan de binnenzijde van het bestuurdersrpo Mogelijk gevolg Als gevolg van slijtage en vocht kan er kortsluiting ontstaan. Hierdoor kan de hoofdschakelaar overv Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.106.202 |
|
Omschrijving De 3-puntsgordel komt tegen het frame van de achterbank. Hierdoor kan de gordel tijdens een frontale Mogelijk gevolg De gordel kan losscheuren. Als dit gebeurt houdt de gordel de inzittende niet meer op zijn plaats ho Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 624.642 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van TOYOTA TOYOTA RAV4 modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 1.934 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 182 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 1690 kg |
| Massa ledig voertuig | 1590 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 04-05-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 18-07-2024 |
| Laatste tenaamstelling | 18-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten