Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 98-BJ-NS de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 98-BJ-NS.
Schademelding maken voor 98-BJ-NS? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 98-BJ-NS zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 98-BJ-NS. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 98-BJ-NS zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 166.529 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.028)
- - PEUGEOT(193.255)
- - RENAULT(185.649)
- - OPEL(179.849)
- - FORD(179.358)
- - TOYOTA(166.529)
- - MERCEDES-BENZ(161.736)
- - BMW(152.504)
- - AUDI(126.846)
- - VOLVO(112.036)
- - KIA(108.139)
- - CITROEN(107.715)
- - FIAT(87.924)
- - HYUNDAI(77.746)
- - SEAT(69.202)
- - SKODA(66.660)
- - NISSAN(66.071)
- - SUZUKI(64.296)
- - MAZDA(47.446)
- - MINI(44.772)
- - MITSUBISHI(33.080)
- - DACIA(18.264)
- - TESLA(18.037)
- - LAND ROVER(16.197)
- - HONDA(16.188)
- - CHEVROLET(15.457)
- - PORSCHE(14.634)
- - LYNK&CO(13.943)
- - ALFA ROMEO(13.246)
- - DAIHATSU(9.472)
- - JEEP(9.264)
- - LEXUS(8.750)
- - SAAB(6.403)
- - CUPRA(6.161)
- - MG(5.767)
- - JAGUAR(5.738)
- - SUBARU(5.121)
- - SMART(4.596)
- - IVECO(3.777)
- - DODGE(3.760)
TOYOTA LAND CRUISER
Algemene informatie
| Kenteken | 98-BJ-NS |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA LAND CRUISER |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 24-02-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 02-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-05-2025 om 16:35
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-04-2024 om 12:02
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-04-2023 om 16:46
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd op: 13-04-2022 om 14:56
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 17-12-2020 om 09:40
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-12-2019 om 11:24
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-12-2018 om 11:14
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 18-12-2017 om 15:23
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 20-12-2016 om 12:04
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-10-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 01-10-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 12-12-2021 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 98-BJ-NS | Ja |
|
Omschrijving De airbagcomputer bevat een fout. Hierdoor kunnen de gordijnairbags en de gordelspanners onverwacht Mogelijk gevolg Het afgaan van de gordijnairbags en gordelspanners verhoogt het risico op kleine verwondingen van de Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 16.047 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 194 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 162 mm |
| Spoorbreedte achter | 162 mm |
| Massa rijklaar | 2550 kg |
| Massa ledig voertuig | 2450 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 24-02-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-02-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 08-06-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten