Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 85-BK-ZP de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 85-BK-ZP.
Schademelding maken voor 85-BK-ZP? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 85-BK-ZP zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 85-BK-ZP. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 85-BK-ZP zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 169.107 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.225)
- - PEUGEOT(196.049)
- - RENAULT(188.215)
- - OPEL(182.355)
- - FORD(182.204)
- - TOYOTA(169.107)
- - MERCEDES-BENZ(164.109)
- - BMW(154.712)
- - AUDI(128.702)
- - VOLVO(113.733)
- - KIA(109.808)
- - CITROEN(109.272)
- - FIAT(89.218)
- - HYUNDAI(78.950)
- - SEAT(70.183)
- - SKODA(67.769)
- - NISSAN(66.983)
- - SUZUKI(65.236)
- - MAZDA(48.242)
- - MINI(45.443)
- - MITSUBISHI(33.585)
- - DACIA(18.552)
- - TESLA(18.231)
- - HONDA(16.447)
- - LAND ROVER(16.391)
- - CHEVROLET(15.659)
- - PORSCHE(14.833)
- - LYNK&CO(14.200)
- - ALFA ROMEO(13.427)
- - DAIHATSU(9.597)
- - JEEP(9.408)
- - LEXUS(8.874)
- - SAAB(6.497)
- - CUPRA(6.332)
- - MG(5.871)
- - JAGUAR(5.801)
- - SUBARU(5.191)
- - SMART(4.653)
- - IVECO(3.843)
- - DODGE(3.803)
TOYOTA HILUX 2.5 D4-D 100 EXTRA CABINE 4WD SR5
Algemene informatie
| Kenteken | 85-BK-ZP |
| Merk | TOYOTA |
| Model | HILUX 2.5 D4-D 100 EXTRA CABINE 4WD SR5 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 07-01-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 23-01-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2494cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-01-2024 om 11:41
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2023 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Retroreflector ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 03-01-2022 om 13:40
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2021 om 14:28
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-12-2019 om 13:50
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-12-2018 om 12:14
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2018 om 12:16
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-01-2017 om 14:33
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Band met onvoldoende spanning |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 05-04-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 85-BK-ZP | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 179 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 310 mm |
| Spoorbreedte voor | 149 mm |
| Spoorbreedte achter | 147 mm |
| Massa rijklaar | 1800 kg |
| Massa ledig voertuig | 1700 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-01-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-01-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 28-03-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten