Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 73-NGH-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 73-NGH-3.
Schademelding maken voor 73-NGH-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 73-NGH-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 73-NGH-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 73-NGH-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 166.947 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.868)
- - PEUGEOT(193.715)
- - RENAULT(186.049)
- - OPEL(180.293)
- - FORD(179.836)
- - TOYOTA(166.947)
- - MERCEDES-BENZ(162.122)
- - BMW(152.917)
- - AUDI(127.153)
- - VOLVO(112.329)
- - KIA(108.371)
- - CITROEN(107.994)
- - FIAT(88.144)
- - HYUNDAI(77.914)
- - SEAT(69.348)
- - SKODA(66.827)
- - NISSAN(66.250)
- - SUZUKI(64.449)
- - MAZDA(47.589)
- - MINI(44.890)
- - MITSUBISHI(33.175)
- - DACIA(18.307)
- - TESLA(18.073)
- - HONDA(16.230)
- - LAND ROVER(16.224)
- - CHEVROLET(15.510)
- - PORSCHE(14.675)
- - LYNK&CO(13.984)
- - ALFA ROMEO(13.281)
- - DAIHATSU(9.502)
- - JEEP(9.279)
- - LEXUS(8.762)
- - SAAB(6.430)
- - CUPRA(6.181)
- - MG(5.790)
- - JAGUAR(5.751)
- - SUBARU(5.131)
- - SMART(4.606)
- - IVECO(3.782)
- - DODGE(3.768)
TOYOTA AVENSIS
Algemene informatie
| Kenteken | 73-NGH-3 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | AVENSIS |
| Kleur | Groen |
| Bouwjaar | 30-03-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 95 kW / 129 PK |
| 0-100km/h | 10,3 seconden |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 22-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 95 kW / 129 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-10-2024 om 14:31
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-10-2024 om 13:33
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-11-2023 om 12:34
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK afgekeurd op: 20-11-2023 om 15:45
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
APK goedgekeurd op: 03-11-2022 om 11:22
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 22-11-2021 om 13:02
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 19-11-2020 om 11:06
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-11-2019 om 11:46
| Aandachtspunt 1 Retroreflector vertoont gebrek |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-11-2018 om 13:35
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-11-2017 om 08:43
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-11-2016 om 11:07
| Aandachtspunt 1 Koppeling ondeug. bev./gebroken/gescheurd/corrosie |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 20-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 73-NGH-3 | Ja |
|
Omschrijving In de airbagcomputer (SRS ECU) kan warmte ontwikkelen waardoor onderdelen beschadigen en er kan inte Mogelijk gevolg De airbags kunnen onbedoeld worden geactiveerd of deze kunnen niet worden geactiveerd. Kunnen de air Herstel De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 979.000 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opg Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 3.552.427 |
|
Omschrijving Het aanwezige drijfgas in de airbagontsteker aan de bestuurderszijde kan in de loop van de tijd, door luchtvochtigheid en temperatuurwisselingen, afnemen in dichtheid en poederachtig worden. Mogelijk gevolg Wanneer de airbag geactiveerd wordt, kan het huis van de ontsteker scheuren. Er kunnen dan metaaldeeltjes door de airbag heen komen en met hoge snelheid het interieur in komen wat kan leiden tot zeer ernstige verwondingen van inzittenden. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de airbag ontsteker aan de bestuurderszijde vervangen. |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 473.066 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van TOYOTA AVENSIS modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 6.260 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 152 mm |
| Spoorbreedte achter | 152 mm |
| Massa rijklaar | 1370 kg |
| Massa ledig voertuig | 1270 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 30-03-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 03-09-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 17-08-2011 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten