Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 72-SGR-1 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 72-SGR-1.
Schademelding maken voor 72-SGR-1? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 72-SGR-1 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 72-SGR-1. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 72-SGR-1 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 169.858 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.911)
- - PEUGEOT(196.892)
- - RENAULT(189.067)
- - OPEL(183.098)
- - FORD(183.050)
- - TOYOTA(169.858)
- - MERCEDES-BENZ(164.776)
- - BMW(155.464)
- - AUDI(129.303)
- - VOLVO(114.287)
- - KIA(110.433)
- - CITROEN(109.744)
- - FIAT(89.615)
- - HYUNDAI(79.285)
- - SEAT(70.520)
- - SKODA(68.132)
- - NISSAN(67.281)
- - SUZUKI(65.534)
- - MAZDA(48.493)
- - MINI(45.657)
- - MITSUBISHI(33.749)
- - DACIA(18.626)
- - TESLA(18.284)
- - HONDA(16.532)
- - LAND ROVER(16.464)
- - CHEVROLET(15.722)
- - PORSCHE(14.890)
- - LYNK&CO(14.250)
- - ALFA ROMEO(13.474)
- - DAIHATSU(9.632)
- - JEEP(9.458)
- - LEXUS(8.920)
- - SAAB(6.519)
- - CUPRA(6.389)
- - MG(5.903)
- - JAGUAR(5.826)
- - SUBARU(5.211)
- - SMART(4.670)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.816)
TOYOTA YARIS
Algemene informatie
| Kenteken | 72-SGR-1 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | YARIS |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 24-01-2008 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 64 kW / 87 PK |
| 0-100km/h | 11,5 seconden |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 07-02-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 64 kW / 87 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | 141 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2024 om 15:55
| Aandachtspunt 1 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 08-01-2024 om 10:08
| Aandachtspunt 1 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-12-2022 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2022 om 09:45
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-01-2021 om 08:40
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-01-2020 om 14:34
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2019 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 10-01-2018 om 14:02
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-02-2017 om 16:44
| Aandachtspunt 1 Accu niet deugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 13-01-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 72-SGR-1 | Ja |
|
Omschrijving De las tussen de dashboard verstevigingsbalk en de onderste stuurkolom ophangbeugel kan in extreme o Mogelijk gevolg Hierdoor kan de stuurkolom loskomen uit zijn positie. In deze situatie wordt het stuurgedrag niet be Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 584.339 |
|
Omschrijving In het bestuurdersportier zit een hoofdschakelaar voor het bedienen van de electrisch bediende ramen Mogelijk gevolg Deze schakelaars kunnen blijven hangen en niet goed functioneren en in uitzonderlijke gevallen kan d Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.473.205 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opg Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 3.552.427 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 2.221.752 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van TOYOTA YARIS modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 189 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 147 mm |
| Spoorbreedte achter | 146 mm |
| Massa rijklaar | 1110 kg |
| Massa ledig voertuig | 1010 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 505 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 24-01-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 28-10-2011 |
| Laatste tenaamstelling | 26-10-2019 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten