Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 63-BR-DJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 63-BR-DJ.
Schademelding maken voor 63-BR-DJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 63-BR-DJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 63-BR-DJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 63-BR-DJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 160.854 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(343.876)
- - PEUGEOT(187.733)
- - RENAULT(180.347)
- - OPEL(174.744)
- - FORD(173.708)
- - TOYOTA(160.854)
- - MERCEDES-BENZ(157.200)
- - BMW(148.061)
- - AUDI(122.976)
- - VOLVO(108.505)
- - CITROEN(104.761)
- - KIA(104.255)
- - FIAT(85.414)
- - HYUNDAI(75.418)
- - SEAT(67.149)
- - SKODA(64.541)
- - NISSAN(64.148)
- - SUZUKI(62.337)
- - MAZDA(45.789)
- - MINI(43.445)
- - MITSUBISHI(32.123)
- - DACIA(17.680)
- - TESLA(17.595)
- - HONDA(15.710)
- - LAND ROVER(15.705)
- - CHEVROLET(15.097)
- - PORSCHE(14.222)
- - LYNK&CO(13.518)
- - ALFA ROMEO(12.872)
- - DAIHATSU(9.246)
- - JEEP(8.975)
- - LEXUS(8.479)
- - SAAB(6.204)
- - CUPRA(5.797)
- - JAGUAR(5.612)
- - MG(5.554)
- - SUBARU(4.959)
- - SMART(4.484)
- - DODGE(3.678)
- - IVECO(3.665)
TOYOTA RAV4 2.0 D-4D 4WD VAN LINEA SOL
Algemene informatie
| Kenteken | 63-BR-DJ |
| Merk | TOYOTA |
| Model | RAV4 2.0 D-4D 4WD VAN LINEA SOL |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 29-10-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 27-11-2025 om 13:12
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 12-11-2024 om 15:44
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
APK goedgekeurd op: 03-11-2023 om 13:37
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-11-2022 om 14:09
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-11-2021 om 12:49
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Accu ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-11-2020 om 10:57
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 3 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-11-2019 om 10:33
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-11-2018 om 11:09
| Aandachtspunt 1 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-11-2017 om 12:36
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 19-10-2016 om 14:49
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 28-12-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 2 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 63-BR-DJ | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 2.221.752 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 179 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 153 mm |
| Spoorbreedte achter | 152 mm |
| Massa rijklaar | 1570 kg |
| Massa ledig voertuig | 1470 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 640 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-10-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-10-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 06-05-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten