Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 62-VLN-4 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 62-VLN-4.
Schademelding maken voor 62-VLN-4? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 62-VLN-4 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 62-VLN-4. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 62-VLN-4 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 169.546 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(360.262)
- - PEUGEOT(196.565)
- - RENAULT(188.752)
- - OPEL(182.795)
- - FORD(182.720)
- - TOYOTA(169.546)
- - MERCEDES-BENZ(164.503)
- - BMW(155.199)
- - AUDI(129.060)
- - VOLVO(114.043)
- - KIA(110.216)
- - CITROEN(109.542)
- - FIAT(89.455)
- - HYUNDAI(79.134)
- - SEAT(70.374)
- - SKODA(68.000)
- - NISSAN(67.174)
- - SUZUKI(65.427)
- - MAZDA(48.393)
- - MINI(45.577)
- - MITSUBISHI(33.685)
- - DACIA(18.599)
- - TESLA(18.267)
- - HONDA(16.495)
- - LAND ROVER(16.438)
- - CHEVROLET(15.697)
- - PORSCHE(14.871)
- - LYNK&CO(14.241)
- - ALFA ROMEO(13.457)
- - DAIHATSU(9.611)
- - JEEP(9.438)
- - LEXUS(8.899)
- - SAAB(6.510)
- - CUPRA(6.368)
- - MG(5.890)
- - JAGUAR(5.815)
- - SUBARU(5.204)
- - SMART(4.661)
- - IVECO(3.854)
- - DODGE(3.813)
TOYOTA HILUX SC 2.5 D-4D 2WD
Algemene informatie
| Kenteken | 62-VLN-4 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | HILUX SC 2.5 D-4D 2WD |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 14-01-2008 |
| Nieuwprijs | € 25.943 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 30-01-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2494cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-01-2024 om 14:20
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-01-2023 om 11:37
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-01-2022 om 14:05
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-01-2021 om 13:50
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-01-2020 om 15:06
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-12-2018 om 11:52
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-01-2018 om 13:07
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-01-2017 om 11:21
| Aandachtspunt 1 Band met onvoldoende spanning |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 26-02-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 19 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 62-VLN-4 | Ja |
|
Omschrijving De bevestiging van de kunststof laadbakbeschermer (bedliner) aan de laadbak, bij voertuigen met een Mogelijk gevolg Losraken van de bedliner. Hierdoor kan de bedliner loskomen van het voertuig en een gevaar opleveren Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 15.089 |
|
Omschrijving Er bestaat een kans, dat een signaalkabel van de bestuurdersairbag vanwege de vorm en locatie door i Mogelijk gevolg De bestuurdersairbag kan dan mogelijk niet werken. Het waarschuwingslampje voor de airbag gaat in da Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 136.373 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 2.221.752 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 176 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 3 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 151 mm |
| Massa rijklaar | 1695 kg |
| Massa ledig voertuig | 1595 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 14-01-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 14-01-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 31-01-2014 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten