Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 58-BK-JV de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 58-BK-JV.
Schademelding maken voor 58-BK-JV? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 58-BK-JV zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 58-BK-JV. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 58-BK-JV zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 169.245 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.672)
- - PEUGEOT(196.213)
- - RENAULT(188.385)
- - OPEL(182.481)
- - FORD(182.464)
- - TOYOTA(169.245)
- - MERCEDES-BENZ(164.302)
- - BMW(154.960)
- - AUDI(128.858)
- - VOLVO(113.875)
- - KIA(110.011)
- - CITROEN(109.396)
- - FIAT(89.337)
- - HYUNDAI(79.043)
- - SEAT(70.237)
- - SKODA(67.833)
- - NISSAN(67.040)
- - SUZUKI(65.290)
- - MAZDA(48.316)
- - MINI(45.515)
- - MITSUBISHI(33.624)
- - DACIA(18.573)
- - TESLA(18.239)
- - HONDA(16.472)
- - LAND ROVER(16.418)
- - CHEVROLET(15.679)
- - PORSCHE(14.844)
- - LYNK&CO(14.229)
- - ALFA ROMEO(13.441)
- - DAIHATSU(9.603)
- - JEEP(9.422)
- - LEXUS(8.882)
- - SAAB(6.501)
- - CUPRA(6.351)
- - MG(5.877)
- - JAGUAR(5.810)
- - SUBARU(5.195)
- - SMART(4.655)
- - IVECO(3.850)
- - DODGE(3.808)
TOYOTA AVENSIS VERSO 2.0 D4-D VAN
Algemene informatie
| Kenteken | 58-BK-JV |
| Merk | TOYOTA |
| Model | AVENSIS VERSO 2.0 D4-D VAN |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 15-10-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 08-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 85 kW / 116 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 08-08-2024 om 12:03
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 08-09-2023 om 12:18
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-08-2022 om 09:29
| Aandachtspunt 1 Remlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-07-2021 om 16:12
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd op: 29-07-2020 om 13:50
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-10-2019 om 14:23
| Aandachtspunt 1 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd op: 25-09-2018 om 12:00
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 27-09-2017 om 12:22
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-09-2016 om 15:37
| Aandachtspunt 1 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 22-03-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 13-09-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 12-09-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 58-BK-JV | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opg Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 3.552.427 |
|
Omschrijving De ontsteker van de voorste passagiersairbag kan, na eerder te zijn vervangen, bij het activeren nog Mogelijk gevolg Als gevolg van metaaldelen die door de airbag heen dringen kan de airbag niet goed werken en kan de Herstel De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een mer |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 274.000 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 176 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 150 mm |
| Massa rijklaar | 1630 kg |
| Massa ledig voertuig | 1530 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 500 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 15-10-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 15-10-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 15-03-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten