Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 56-NP-LX de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 56-NP-LX.
Schademelding maken voor 56-NP-LX? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 56-NP-LX zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 56-NP-LX. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 56-NP-LX zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 171.056 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(363.320)
- - PEUGEOT(198.168)
- - RENAULT(190.292)
- - FORD(184.260)
- - OPEL(184.260)
- - TOYOTA(171.056)
- - MERCEDES-BENZ(165.786)
- - BMW(156.443)
- - AUDI(130.159)
- - VOLVO(115.054)
- - KIA(111.344)
- - CITROEN(110.374)
- - FIAT(90.155)
- - HYUNDAI(79.772)
- - SEAT(70.990)
- - SKODA(68.627)
- - NISSAN(67.756)
- - SUZUKI(65.992)
- - MAZDA(48.827)
- - MINI(45.964)
- - MITSUBISHI(33.945)
- - DACIA(18.739)
- - TESLA(18.366)
- - HONDA(16.659)
- - LAND ROVER(16.571)
- - CHEVROLET(15.812)
- - PORSCHE(14.971)
- - LYNK&CO(14.355)
- - ALFA ROMEO(13.541)
- - DAIHATSU(9.690)
- - JEEP(9.526)
- - LEXUS(8.987)
- - SAAB(6.557)
- - CUPRA(6.463)
- - MG(5.945)
- - JAGUAR(5.858)
- - SUBARU(5.244)
- - SMART(4.700)
- - IVECO(3.877)
- - DODGE(3.830)
TOYOTA LAND CRUISER (120SERIES)
Algemene informatie
| Kenteken | 56-NP-LX |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA LAND CRUISER (120SERIES) |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 09-01-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| 0-100km/h | 12,7 seconden |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 05-03-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 120 kW / 163 PK bij 3400 rpm |
| Koppel | 343 Nm bij 1600 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2982cc |
| Verbruik stad | 11.6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 253 g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-03-2024 om 16:21
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-02-2023 om 16:38
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-02-2022 om 14:20
| Aandachtspunt 1 Remlichten (alle) werken niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2021 om 14:51
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-02-2020 om 15:34
| Aandachtspunt 1 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 31-01-2019 om 15:08
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-01-2018 om 12:26
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Remleiding ernstig gecorrodeerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-01-2017 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Trommel-/schijfrem draait niet/onvoldoende vrij |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 24-09-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 8 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 56-NP-LX | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4810 mm |
| Voertuig breedte | 1790 mm |
| Voertuig hoogte | 1890 mm |
| Wielbasis | 2790 mm |
| Spoorbreedte voor | 1535 mm |
| Spoorbreedte achter | 1535 mm |
| Massa rijklaar | 2015 kg |
| Massa ledig voertuig | 1915 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 80 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2800 kg |
| Maximale kogeldruk | 130 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | star |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | gev. schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 09-01-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 09-01-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 08-11-2016 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 225/70R17 |
|
225
70
R17
|
|
| Achterbanden | 225/70R17 |
|
225
70
R17
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (225) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (70) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R17) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 17" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten