Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 55-PHG-1 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 55-PHG-1.
Schademelding maken voor 55-PHG-1? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 55-PHG-1 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 55-PHG-1. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 55-PHG-1 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 166.529 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.028)
- - PEUGEOT(193.255)
- - RENAULT(185.649)
- - OPEL(179.849)
- - FORD(179.358)
- - TOYOTA(166.529)
- - MERCEDES-BENZ(161.736)
- - BMW(152.504)
- - AUDI(126.846)
- - VOLVO(112.036)
- - KIA(108.139)
- - CITROEN(107.715)
- - FIAT(87.924)
- - HYUNDAI(77.746)
- - SEAT(69.202)
- - SKODA(66.660)
- - NISSAN(66.071)
- - SUZUKI(64.296)
- - MAZDA(47.446)
- - MINI(44.772)
- - MITSUBISHI(33.080)
- - DACIA(18.264)
- - TESLA(18.037)
- - LAND ROVER(16.197)
- - HONDA(16.188)
- - CHEVROLET(15.457)
- - PORSCHE(14.634)
- - LYNK&CO(13.943)
- - ALFA ROMEO(13.246)
- - DAIHATSU(9.472)
- - JEEP(9.264)
- - LEXUS(8.750)
- - SAAB(6.403)
- - CUPRA(6.161)
- - MG(5.767)
- - JAGUAR(5.738)
- - SUBARU(5.121)
- - SMART(4.596)
- - IVECO(3.777)
- - DODGE(3.760)
TOYOTA COROLLA VERSO
Algemene informatie
| Kenteken | 55-PHG-1 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA COROLLA VERSO |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 26-09-2006 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| 0-100km/h | 9,0 seconden |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Importauto | Ja |
| APK tot | 27-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2231cc |
| Verbruik stad | 8.5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5.8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-03-2025 om 09:52
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-02-2024 om 10:23
| Aandachtspunt 1 Mistlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 08-03-2023 om 10:34
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK afgekeurd op: 24-02-2023 om 16:00
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem bevat emissiegerelateerde fouten |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-03-2022 om 15:23
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-03-2021 om 11:24
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-03-2020 om 15:26
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-02-2019 om 16:12
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-03-2018 om 16:22
| Aandachtspunt 1 Bewegingsmogelijkheden parkeerrem beperkt |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-03-2017 om 15:06
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
APK gekeurd op: 17-03-2016 om 13:53
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisser/-sproeier werkt niet goed/niet aanwezig |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 02-10-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 5 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 55-PHG-1 | Ja |
|
Omschrijving In de airbagcomputer (SRS ECU) kan warmte ontwikkelen waardoor onderdelen beschadigen en er kan inte Mogelijk gevolg De airbags kunnen onbedoeld worden geactiveerd of deze kunnen niet worden geactiveerd. Kunnen de air Herstel De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 979.000 |
Importcheck (voorbeeld)
|
In dit importrapport zit het overzicht met BPM bedragen van TOYOTA TOYOTA COROLLA VERSO modellen met hetzelfde bouwjaar welke geïmporteerd zijn naar Nederland. In onze importcheck komt naar voren of het importbedrag logisch is. Is het BPM bedrag veel lager voor dit voertuig? Wees dan extra voorzichtig, voertuigen welke met schade geïmporteerd zijn betalen namelijk minder BPM. |
| Importvoertuig | Ja |
| BPM bedrag | € 9.005 |
| Geïmporteerd uit | (bekijk land) |
| Indicatie rest-BPM op moment van importeren | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Op basis van bovenstaande gegevens: | (bekijk uitgebreid rapport) |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 150 mm |
| Massa rijklaar | 1605 kg |
| Massa ledig voertuig | 1505 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1300 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Ja |
| Eerste toelating op de wereld | 26-09-2006 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-01-2011 |
| Laatste tenaamstelling | 19-09-2012 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten