Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 51-BL-TK de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 51-BL-TK.
Schademelding maken voor 51-BL-TK? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 51-BL-TK zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 51-BL-TK. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 51-BL-TK zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 167.161 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
TOYOTA LAND CRUISER 3.0 D-4D 5D VX SRW ATM
Algemene informatie
| Kenteken | 51-BL-TK |
| Merk | TOYOTA |
| Model | LAND CRUISER 3.0 D-4D 5D VX SRW ATM |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 02-03-2004 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2982cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-02-2025 om 14:52
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Roestschade dragende delen en verankeringen |
| Aandachtspunt 3 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 4 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd op: 13-12-2023 om 11:54
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-01-2023 om 12:41
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-01-2022 om 11:30
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 19-01-2021 om 11:42
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 28-01-2020 om 10:58
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-01-2019 om 16:37
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd op: 08-12-2017 om 15:59
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-01-2017 om 11:26
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
APK gekeurd op: 11-03-2016 om 16:30
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Onvoldoende remvoering aanwezig |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 16-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 51-BL-TK | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 188 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 279 mm |
| Spoorbreedte voor | 158 mm |
| Spoorbreedte achter | 158 mm |
| Massa rijklaar | 2110 kg |
| Massa ledig voertuig | 2010 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 02-03-2004 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-03-2004 |
| Laatste tenaamstelling | 09-12-2017 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten