Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 47-XR-HH de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 47-XR-HH.
Schademelding maken voor 47-XR-HH? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 47-XR-HH zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 47-XR-HH. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 47-XR-HH zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 167.161 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
TOYOTA AURIS
Algemene informatie
| Kenteken | 47-XR-HH |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA AURIS |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 14-09-2007 |
| Nieuwprijs | € 33.071 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-12-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2231cc |
| Verbruik stad | 7.9 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 19-12-2024 om 10:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 19-12-2023 om 15:31
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 20-12-2022 om 15:09
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 22-02-2022 om 16:40
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-03-2021 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
APK goedgekeurd op: 03-03-2020 om 14:37
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 25-02-2019 om 15:20
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-03-2018 om 16:27
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-02-2017 om 15:03
| Aandachtspunt 1 Kleur verplicht licht niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 19-08-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 8 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 47-XR-HH | Ja |
|
Omschrijving In het bestuurdersportier zit een hoofdschakelaar voor het bedienen van de electrisch bediende ramen Mogelijk gevolg Deze schakelaars kunnen blijven hangen en niet goed functioneren en in uitzonderlijke gevallen kan d Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 1.473.205 |
|
Omschrijving De achterwieldraagarmen kunnen corroderen indien de achterwieluitlijning bij een werkplaatsbezoek op Mogelijk gevolg Speling in de achterwieldraagarm. Dit kan leiden tot verlies van controle over het voertuig. Herstel De producent/distributeur roept de betreffende voertuigen/producten terug; neemt maatregelen om het |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 630.000 |
|
Omschrijving Bij het activeren van de voorste passagiersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opg Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 3.552.427 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 422 mm |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 260 mm |
| Spoorbreedte voor | 152 mm |
| Spoorbreedte achter | 152 mm |
| Massa rijklaar | 1510 kg |
| Massa ledig voertuig | 1410 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1500 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 14-09-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 14-09-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 10-02-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten