Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 41-ZVH-8 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 41-ZVH-8.
Schademelding maken voor 41-ZVH-8? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 41-ZVH-8 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 41-ZVH-8. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 41-ZVH-8 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 170.721 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(362.652)
- - PEUGEOT(197.797)
- - RENAULT(189.981)
- - OPEL(183.954)
- - FORD(183.916)
- - TOYOTA(170.721)
- - MERCEDES-BENZ(165.483)
- - BMW(156.145)
- - AUDI(129.912)
- - VOLVO(114.821)
- - KIA(111.077)
- - CITROEN(110.189)
- - FIAT(89.997)
- - HYUNDAI(79.636)
- - SEAT(70.855)
- - SKODA(68.493)
- - NISSAN(67.622)
- - SUZUKI(65.854)
- - MAZDA(48.722)
- - MINI(45.865)
- - MITSUBISHI(33.884)
- - DACIA(18.701)
- - TESLA(18.345)
- - HONDA(16.617)
- - LAND ROVER(16.536)
- - CHEVROLET(15.785)
- - PORSCHE(14.939)
- - LYNK&CO(14.323)
- - ALFA ROMEO(13.523)
- - DAIHATSU(9.673)
- - JEEP(9.508)
- - LEXUS(8.965)
- - SAAB(6.546)
- - CUPRA(6.438)
- - MG(5.934)
- - JAGUAR(5.852)
- - SUBARU(5.237)
- - SMART(4.692)
- - IVECO(3.875)
- - DODGE(3.826)
TOYOTA YARIS
Melding
Algemene informatie
| Kenteken | 41-ZVH-8 |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA YARIS |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 01-03-2013 |
| Nieuwprijs | € 16.725 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 73 kW / 99 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Transmissie | 6 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-03-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 73 kW / 99 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1329cc |
| Verbruik stad | 6.4 l/100km |
| Verbruik snelweg | 4.5 l/100km |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Zuinigheidslabel | B |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-02-2024 om 12:34
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-02-2023 om 11:47
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2022 om 08:49
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2021 om 08:58
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-02-2019 om 09:33
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 14-02-2017 om 09:30
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 09-11-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 41-ZVH-8 | Ja |
|
Omschrijving Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasontsteker een te hoge druk worden opgebouwd. Mogelijk gevolg De metaaldeeltjes kunnen de inzittenden verwonden. Tevens zal de airbag geen bescherming bieden en i Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 2.221.752 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 389 mm |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 251 mm |
| Spoorbreedte voor | 149 mm |
| Spoorbreedte achter | 147 mm |
| Massa rijklaar | 1090 kg |
| Massa ledig voertuig | 990 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 545 kg |
| Aanhanger geremd | 900 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 01-03-2013 |
| Eerste afgifte in Nederland | 01-03-2013 |
| Laatste tenaamstelling | 18-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten