Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 24-GD-BR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 24-GD-BR.
Schademelding maken voor 24-GD-BR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 24-GD-BR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 24-GD-BR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 24-GD-BR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 168.976 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.023)
- - PEUGEOT(195.913)
- - RENAULT(188.066)
- - OPEL(182.241)
- - FORD(182.059)
- - TOYOTA(168.976)
- - MERCEDES-BENZ(164.021)
- - BMW(154.634)
- - AUDI(128.633)
- - VOLVO(113.678)
- - KIA(109.752)
- - CITROEN(109.202)
- - FIAT(89.165)
- - HYUNDAI(78.909)
- - SEAT(70.145)
- - SKODA(67.718)
- - NISSAN(66.951)
- - SUZUKI(65.198)
- - MAZDA(48.212)
- - MINI(45.411)
- - MITSUBISHI(33.565)
- - DACIA(18.545)
- - TESLA(18.225)
- - HONDA(16.432)
- - LAND ROVER(16.385)
- - CHEVROLET(15.649)
- - PORSCHE(14.821)
- - LYNK&CO(14.191)
- - ALFA ROMEO(13.421)
- - DAIHATSU(9.594)
- - JEEP(9.402)
- - LEXUS(8.868)
- - SAAB(6.495)
- - CUPRA(6.324)
- - MG(5.870)
- - JAGUAR(5.798)
- - SUBARU(5.188)
- - SMART(4.649)
- - IVECO(3.836)
- - DODGE(3.800)
TOYOTA LAND CRUISER
Algemene informatie
| Kenteken | 24-GD-BR |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA LAND CRUISER |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 20-09-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 131 kW / 178 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 04-10-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 131 kW / 178 PK bij 4600 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3378cc |
| Verbruik stad | 18.6 l/100km |
| Verbruik snelweg | 11.4 l/100km |
| CO2-uitstoot | 341 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 04-10-2024 om 12:14
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 20-07-2023 om 16:28
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2022 om 16:38
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
APK goedgekeurd op: 16-06-2021 om 15:21
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 09-06-2020 om 13:38
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 18-06-2019 om 09:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-07-2018 om 14:40
| Aandachtspunt 1 Onderdeel stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 27-07-2017 om 11:47
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 01-03-2017 om 15:32
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 16-03-2016 om 09:34
| Aandachtspunt 1 Zitplaats niet volgens voorschrift |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 15-04-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 11 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 24-GD-BR | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 151 mm |
| Massa rijklaar | 2021 kg |
| Massa ledig voertuig | 1921 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 20-09-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 20-09-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 23-10-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten