Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 23-VJ-BG de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 23-VJ-BG.
Schademelding maken voor 23-VJ-BG? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 23-VJ-BG zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 23-VJ-BG. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 23-VJ-BG zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 170.110 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
TOYOTA LANDCRUISER 90 3.0TD 5D C
Algemene informatie
| Kenteken | 23-VJ-BG |
| Merk | TOYOTA |
| Model | LANDCRUISER 90 3.0TD 5D C |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 21-07-1999 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 06-02-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2982cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 08-12-2023 om 09:40
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 28-12-2022 om 13:58
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 04-02-2022 om 11:52
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-01-2021 om 13:31
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-02-2020 om 12:24
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-02-2019 om 11:06
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-02-2018 om 13:13
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-01-2017 om 10:40
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem/vastzetinrichting werkt niet op 2 wielen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 10-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 23-VJ-BG | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 182 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 151 mm |
| Massa rijklaar | 1963 kg |
| Massa ledig voertuig | 1863 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 21-07-1999 |
| Eerste afgifte in Nederland | 21-07-1999 |
| Laatste tenaamstelling | 30-12-2022 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten