Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 22-JG-ZJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 22-JG-ZJ.
Schademelding maken voor 22-JG-ZJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 22-JG-ZJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 22-JG-ZJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 22-JG-ZJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 169.107 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(359.225)
- - PEUGEOT(196.049)
- - RENAULT(188.215)
- - OPEL(182.355)
- - FORD(182.204)
- - TOYOTA(169.107)
- - MERCEDES-BENZ(164.109)
- - BMW(154.712)
- - AUDI(128.702)
- - VOLVO(113.733)
- - KIA(109.808)
- - CITROEN(109.272)
- - FIAT(89.218)
- - HYUNDAI(78.950)
- - SEAT(70.183)
- - SKODA(67.769)
- - NISSAN(66.983)
- - SUZUKI(65.236)
- - MAZDA(48.242)
- - MINI(45.443)
- - MITSUBISHI(33.585)
- - DACIA(18.552)
- - TESLA(18.231)
- - HONDA(16.447)
- - LAND ROVER(16.391)
- - CHEVROLET(15.659)
- - PORSCHE(14.833)
- - LYNK&CO(14.200)
- - ALFA ROMEO(13.427)
- - DAIHATSU(9.597)
- - JEEP(9.408)
- - LEXUS(8.874)
- - SAAB(6.497)
- - CUPRA(6.332)
- - MG(5.871)
- - JAGUAR(5.801)
- - SUBARU(5.191)
- - SMART(4.653)
- - IVECO(3.843)
- - DODGE(3.803)
TOYOTA LAND CRUISER
Algemene informatie
| Kenteken | 22-JG-ZJ |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA LAND CRUISER |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 29-03-2002 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 131 kW / 178 PK |
| 0-100km/h | 11,5 seconden |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-09-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 131 kW / 178 PK bij 4600 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3378cc |
| Verbruik stad | 18.5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 11.7 l/100km |
| CO2-uitstoot | 341 g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK afgekeurd op: 23-07-2024 om 13:00
| Aandachtspunt 1 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 4 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 5 Richtingaanwijzers ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 7 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-09-2023 om 12:51
| Aandachtspunt 1 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Lambdawaarde wijkt af |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 5 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-08-2022 om 17:00
| Aandachtspunt 1 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-09-2021 om 15:16
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 CO meer dan wettelijk toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 5 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 6 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 7 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 8 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 9 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-09-2020 om 13:31
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-08-2019 om 15:06
| Aandachtspunt 1 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 01-06-2018 om 11:31
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-07-2017 om 09:32
| Aandachtspunt 1 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-04-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 11 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 12-02-2017 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 22-JG-ZJ | Ja |
|
Omschrijving De fuseekogels kunnen overmatige slijtage vertonen. Hierdoor kan speling in de fuseekogel ontstaan.. Mogelijk gevolg Indien de fuseekogel als gevolg van de speling losraakt kan de auto onbestuurbaar worden. De bestuur Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 19.109 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 151 mm |
| Spoorbreedte achter | 151 mm |
| Massa rijklaar | 1925 kg |
| Massa ledig voertuig | 1825 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 29-03-2002 |
| Eerste afgifte in Nederland | 29-03-2002 |
| Laatste tenaamstelling | 02-10-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten