Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 14-VN-DZ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 14-VN-DZ.
Schademelding maken voor 14-VN-DZ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 14-VN-DZ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 14-VN-DZ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 14-VN-DZ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 170.050 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
TOYOTA LANDCRUISER
Algemene informatie
| Kenteken | 14-VN-DZ |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA LANDCRUISER |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 04-01-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-03-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 150 kW / 204 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-03-2024 om 11:41
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-03-2023 om 11:12
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Roestschade hoofdbalk |
| Aandachtspunt 3 Roestschade hulpbalk |
| Aandachtspunt 4 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 5 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-02-2022 om 13:23
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-02-2021 om 10:52
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-02-2020 om 13:13
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Koppelingskogel te veel gesleten |
| Aandachtspunt 4 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-02-2019 om 13:56
| Aandachtspunt 1 Borging remonderdelen ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-01-2018 om 16:21
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-12-2016 om 09:55
| Aandachtspunt 1 Stabilisatoren |
| Aandachtspunt 2 Onderdeel reminrichting ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 3 Remkabel driewielig voertuig gerafeld/niet gangbaar |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 24-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 14-VN-DZ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 196 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 162 mm |
| Spoorbreedte achter | 162 mm |
| Massa rijklaar | 2520 kg |
| Massa ledig voertuig | 2420 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 04-01-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 04-01-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 29-04-2005 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten