Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze TOYOTA met kenteken: 02-LG-TL de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide TOYOTA rapport van 02-LG-TL.
Schademelding maken voor 02-LG-TL? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 02-LG-TL zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 02-LG-TL. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 02-LG-TL zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze TOYOTA.
Wij hebben 170.050 TOYOTA meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.228)
- - PEUGEOT(197.083)
- - RENAULT(189.237)
- - OPEL(183.276)
- - FORD(183.244)
- - TOYOTA(170.050)
- - MERCEDES-BENZ(164.920)
- - BMW(155.600)
- - AUDI(129.441)
- - VOLVO(114.404)
- - KIA(110.563)
- - CITROEN(109.836)
- - FIAT(89.700)
- - HYUNDAI(79.376)
- - SEAT(70.591)
- - SKODA(68.196)
- - NISSAN(67.365)
- - SUZUKI(65.604)
- - MAZDA(48.554)
- - MINI(45.698)
- - MITSUBISHI(33.780)
- - DACIA(18.641)
- - TESLA(18.292)
- - HONDA(16.546)
- - LAND ROVER(16.474)
- - CHEVROLET(15.741)
- - PORSCHE(14.898)
- - LYNK&CO(14.268)
- - ALFA ROMEO(13.484)
- - DAIHATSU(9.646)
- - JEEP(9.469)
- - LEXUS(8.928)
- - SAAB(6.527)
- - CUPRA(6.398)
- - MG(5.908)
- - JAGUAR(5.830)
- - SUBARU(5.216)
- - SMART(4.674)
- - IVECO(3.862)
- - DODGE(3.819)
TOYOTA LAND CRUISER (120SERIES)
Algemene informatie
| Kenteken | 02-LG-TL |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA LAND CRUISER (120SERIES) |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 10-01-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 120 kW / 163 PK |
| 0-100km/h | 12,8 seconden |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Transmissie | 4 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 17-08-2024 |
Motor en milieu
| Vermogen | 120 kW / 163 PK bij 3400 rpm |
| Koppel | 343 Nm bij 1600 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2982cc |
| Verbruik stad | 13.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8.7 l/100km |
| CO2-uitstoot | 277 g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-08-2023 om 10:57
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 2 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Mistlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 5 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-08-2022 om 16:11
| Aandachtspunt 1 As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 16-08-2021 om 14:24
| Aandachtspunt 1 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK afgekeurd op: 02-08-2021 om 12:38
| Aandachtspunt 1 Bedrading ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 4 Weerstand bij draaiing stuurwiel voelbaar |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Dim-, grootlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 7 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 8 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-07-2020 om 09:51
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK afgekeurd op: 06-07-2020 om 09:28
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Fusee(kogel) te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd op: 02-08-2019 om 13:39
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK afgekeurd op: 29-07-2019 om 14:01
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Scherpe delen aan buitenzijde |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 7 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 8 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 27-06-2018 om 15:30
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| Aandachtspunt 7 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 11-06-2018 om 11:56
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-06-2017 om 13:39
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 20-04-2017 om 12:01
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Remleiding ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 4 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 7 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 8 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK gekeurd op: 09-05-2016 om 11:31
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel dicht niet meer af |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 4 Afstelling dimlicht |
APK gekeurd op: 08-04-2016 om 10:12
| Aandachtspunt 1 Stofhoes fuseekogel dicht niet meer af |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 21-12-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 02-LG-TL | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4810 mm |
| Voertuig breedte | 1790 mm |
| Voertuig hoogte | 1890 mm |
| Wielbasis | 2790 mm |
| Spoorbreedte voor | 1535 mm |
| Spoorbreedte achter | 1535 mm |
| Massa rijklaar | 2065 kg |
| Massa ledig voertuig | 1965 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 80 kg |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 2800 kg |
| Maximale kogeldruk | 130 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., dubb.dr. |
| Wielophanging achter | star |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | gev. schijven |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 10-01-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 10-01-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 21-02-2024 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 225/70R17 |
|
225
70
R17
|
|
| Achterbanden | 225/70R17 |
|
225
70
R17
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (225) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (70) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R17) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 17" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten