Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SYSTEM TRAILERS met kenteken: OK-52-ZR de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SYSTEM TRAILERS rapport van OK-52-ZR.
Schademelding maken voor OK-52-ZR? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor OK-52-ZR zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met OK-52-ZR. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor OK-52-ZR zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SYSTEM TRAILERS.
- - VOLKSWAGEN(356.239)
- - PEUGEOT(194.449)
- - RENAULT(186.733)
- - OPEL(180.948)
- - FORD(180.555)
- - TOYOTA(167.585)
- - MERCEDES-BENZ(162.750)
- - BMW(153.476)
- - AUDI(127.643)
- - VOLVO(112.802)
- - KIA(108.840)
- - CITROEN(108.373)
- - FIAT(88.462)
- - HYUNDAI(78.247)
- - SEAT(69.615)
- - SKODA(67.134)
- - NISSAN(66.476)
- - SUZUKI(64.692)
- - MAZDA(47.783)
- - MINI(45.061)
- - MITSUBISHI(33.300)
- - DACIA(18.393)
- - TESLA(18.116)
- - HONDA(16.292)
- - LAND ROVER(16.272)
- - CHEVROLET(15.551)
- - PORSCHE(14.732)
- - LYNK&CO(14.043)
- - ALFA ROMEO(13.323)
- - DAIHATSU(9.532)
- - JEEP(9.310)
- - LEXUS(8.785)
- - SAAB(6.455)
- - CUPRA(6.230)
- - MG(5.818)
- - JAGUAR(5.769)
- - SUBARU(5.149)
- - SMART(4.619)
- - IVECO(3.796)
- - DODGE(3.779)
SYSTEM TRAILERS TKS24-1TRI
Algemene informatie
| Kenteken | OK-52-ZR |
| Merk | SYSTEM TRAILERS |
| Model | TKS24-1TRI |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 08-04-2010 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 25-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 05-06-2025 om 11:22
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-06-2024 om 08:57
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-06-2023 om 11:47
| Aandachtspunt 1 Accu aanhangwagen ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-04-2022 om 16:22
| Aandachtspunt 1 Roestschade hulpbalk |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Extra koppeling aanhangwagen niet volgens voorschriften |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-06-2021 om 13:37
| Aandachtspunt 1 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 5 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-04-2020 om 12:37
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 23-05-2019 om 11:24
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-05-2018 om 14:19
| Aandachtspunt 1 Voertuig komt niet overeen met register (geen VIN) |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 30-05-2017 om 15:58
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 31-05-2016 om 14:08
| Aandachtspunt 1 Veersysteem gebroken/gescheurd/corrosie/ondeug. bev. |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 04-07-2025 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken OK-52-ZR | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 1370 mm |
| Voertuig breedte | 260 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 8 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 9850 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 08-04-2010 |
| Eerste afgifte in Nederland | 08-04-2010 |
| Laatste tenaamstelling | 12-04-2010 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten