Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SUZUKI met kenteken: ZG-ZB-65 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SUZUKI rapport van ZG-ZB-65.
Schademelding maken voor ZG-ZB-65? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor ZG-ZB-65 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met ZG-ZB-65. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor ZG-ZB-65 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SUZUKI.
Wij hebben 64.536 SUZUKI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(355.379)
- - PEUGEOT(193.969)
- - RENAULT(186.294)
- - OPEL(180.532)
- - FORD(180.091)
- - TOYOTA(167.161)
- - MERCEDES-BENZ(162.350)
- - BMW(153.141)
- - AUDI(127.340)
- - VOLVO(112.526)
- - KIA(108.534)
- - CITROEN(108.107)
- - FIAT(88.262)
- - HYUNDAI(78.027)
- - SEAT(69.440)
- - SKODA(66.948)
- - NISSAN(66.325)
- - SUZUKI(64.536)
- - MAZDA(47.643)
- - MINI(44.949)
- - MITSUBISHI(33.212)
- - DACIA(18.342)
- - TESLA(18.094)
- - HONDA(16.249)
- - LAND ROVER(16.240)
- - CHEVROLET(15.522)
- - PORSCHE(14.696)
- - LYNK&CO(13.999)
- - ALFA ROMEO(13.294)
- - DAIHATSU(9.515)
- - JEEP(9.288)
- - LEXUS(8.769)
- - SAAB(6.434)
- - CUPRA(6.203)
- - MG(5.795)
- - JAGUAR(5.761)
- - SUBARU(5.139)
- - SMART(4.613)
- - IVECO(3.789)
- - DODGE(3.772)
SUZUKI VITARA
Algemene informatie
| Kenteken | ZG-ZB-65 |
| Merk | SUZUKI |
| Model | VITARA |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 06-05-1999 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 59 kW / 80 PK |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 05-06-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 59 kW / 80 PK bij 5400 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1590cc |
| Verbruik stad | 10.8 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.5 l/100km |
| CO2-uitstoot | 207 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-05-2025 om 13:52
| Aandachtspunt 1 Band vertoont uitstulping(en) |
APK afgekeurd op: 27-05-2025 om 14:30
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band vertoont uitstulping(en) |
APK goedgekeurd op: 04-06-2024 om 14:26
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 27-05-2024 om 16:37
| Aandachtspunt 1 Roestschade wielkast |
| Aandachtspunt 2 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
APK goedgekeurd op: 05-06-2023 om 14:21
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK afgekeurd op: 02-06-2023 om 15:24
| Aandachtspunt 1 Remschijf ernstig gecorrodeerd |
| Aandachtspunt 2 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 3 Gordelsluiting werkt niet |
| Aandachtspunt 4 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd op: 25-05-2022 om 16:23
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-05-2021 om 15:56
| Aandachtspunt 1 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 2 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Remlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-05-2020 om 14:44
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 Onvoldoende remvloeistof in reservoir |
| Aandachtspunt 4 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 5 Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-05-2019 om 09:52
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd op: 16-05-2018 om 12:12
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-05-2017 om 15:49
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht ondeugdelijk bevestigd |
APK gekeurd op: 23-05-2016 om 15:12
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 16-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken ZG-ZB-65 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 143 mm |
| Spoorbreedte achter | 143 mm |
| Massa rijklaar | 1160 kg |
| Massa ledig voertuig | 1060 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 450 kg |
| Aanhanger geremd | 1450 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 06-05-1999 |
| Eerste afgifte in Nederland | 06-05-1999 |
| Laatste tenaamstelling | 06-05-1999 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten