Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SUZUKI met kenteken: GF-DP-33 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SUZUKI rapport van GF-DP-33.
Schademelding maken voor GF-DP-33? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor GF-DP-33 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met GF-DP-33. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor GF-DP-33 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SUZUKI.
Wij hebben 64.346 SUZUKI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.294)
- - PEUGEOT(193.395)
- - RENAULT(185.765)
- - OPEL(179.958)
- - FORD(179.487)
- - TOYOTA(166.620)
- - MERCEDES-BENZ(161.863)
- - BMW(152.627)
- - AUDI(126.950)
- - VOLVO(112.127)
- - KIA(108.187)
- - CITROEN(107.797)
- - FIAT(88.000)
- - HYUNDAI(77.802)
- - SEAT(69.246)
- - SKODA(66.695)
- - NISSAN(66.122)
- - SUZUKI(64.346)
- - MAZDA(47.475)
- - MINI(44.803)
- - MITSUBISHI(33.102)
- - DACIA(18.272)
- - TESLA(18.048)
- - LAND ROVER(16.204)
- - HONDA(16.203)
- - CHEVROLET(15.475)
- - PORSCHE(14.651)
- - LYNK&CO(13.949)
- - ALFA ROMEO(13.260)
- - DAIHATSU(9.481)
- - JEEP(9.267)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.410)
- - CUPRA(6.163)
- - MG(5.778)
- - JAGUAR(5.745)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.780)
- - DODGE(3.764)
SUZUKI SWIFT CABRIO U9
Algemene informatie
| Kenteken | GF-DP-33 |
| Merk | SUZUKI |
| Model | SWIFT CABRIO U9 |
| Kleur | Rood |
| Bouwjaar | 24-02-1993 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| 0-100km/h | 13,0 seconden |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 03-05-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 29-08-2025 om 11:59
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-05-2023 om 16:44
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Gordel beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-04-2022 om 12:17
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-04-2021 om 09:50
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 4 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-04-2020 om 14:33
| Aandachtspunt 1 Roestschade dorpel |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 4 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 5 Roestschade onderdeel veersysteem |
| Aandachtspunt 6 Remvloeistoflekkage reminrichting |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-04-2019 om 10:21
| Aandachtspunt 1 Remverschil op 1 as te groot |
| Aandachtspunt 2 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-04-2018 om 11:31
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 11-04-2017 om 16:53
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 01-04-2016 om 08:53
| Aandachtspunt 1 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 31-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 0 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 17-04-2018 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken GF-DP-33 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | - |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 137 mm |
| Spoorbreedte achter | 134 mm |
| Massa rijklaar | 900 kg |
| Massa ledig voertuig | 800 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 24-02-1993 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-02-1993 |
| Laatste tenaamstelling | 21-04-2018 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten