Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SUZUKI met kenteken: 60-DV-XJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SUZUKI rapport van 60-DV-XJ.
Schademelding maken voor 60-DV-XJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 60-DV-XJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 60-DV-XJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 60-DV-XJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SUZUKI.
Wij hebben 64.324 SUZUKI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.179)
- - PEUGEOT(193.343)
- - RENAULT(185.717)
- - OPEL(179.916)
- - FORD(179.434)
- - TOYOTA(166.594)
- - MERCEDES-BENZ(161.798)
- - BMW(152.563)
- - AUDI(126.910)
- - VOLVO(112.097)
- - KIA(108.167)
- - CITROEN(107.768)
- - FIAT(87.971)
- - HYUNDAI(77.776)
- - SEAT(69.224)
- - SKODA(66.688)
- - NISSAN(66.101)
- - SUZUKI(64.324)
- - MAZDA(47.466)
- - MINI(44.795)
- - MITSUBISHI(33.096)
- - DACIA(18.267)
- - TESLA(18.043)
- - LAND ROVER(16.199)
- - HONDA(16.196)
- - CHEVROLET(15.470)
- - PORSCHE(14.647)
- - LYNK&CO(13.946)
- - ALFA ROMEO(13.255)
- - DAIHATSU(9.478)
- - JEEP(9.265)
- - LEXUS(8.755)
- - SAAB(6.406)
- - CUPRA(6.162)
- - MG(5.775)
- - JAGUAR(5.743)
- - SUBARU(5.125)
- - SMART(4.598)
- - IVECO(3.779)
- - DODGE(3.763)
SUZUKI GRAND VITARA
Algemene informatie
| Kenteken | 60-DV-XJ |
| Merk | SUZUKI |
| Model | GRAND VITARA |
| Kleur | Geel |
| Bouwjaar | 07-01-2000 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 94 kW / 128 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 15-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 94 kW / 128 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | 174 Nm bij 4300 rpm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995cc |
| Verbruik stad | 12.1 l/100km |
| Verbruik snelweg | 8.9 l/100km |
| CO2-uitstoot | 244 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 12-11-2025 om 16:55
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| Aandachtspunt 4 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-11-2024 om 16:50
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 4 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 5 Mistlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd op: 01-11-2023 om 15:38
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 01-11-2022 om 11:38
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 12-10-2021 om 09:27
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 14-10-2020 om 09:12
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 08-11-2019 om 09:44
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-02-2019 om 14:57
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-02-2018 om 10:53
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 4 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-02-2017 om 09:53
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band met onvoldoende spanning |
| Aandachtspunt 3 Trommel-/schijfrem draait niet/onvoldoende vrij |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 07-01-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 15 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 23-10-2022 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 01-11-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 28-10-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 11-09-2019 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 18 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 60-DV-XJ | Ja |
|
Omschrijving De opblaaseenheid van de bestuurdersairbag is onvoldoende beschermd tegen vochtabsorptie. Mogelijk gevolg Bij activeren niet goed werken van de opblaaseenheid en niet voldoende opblazen van de airbag. Herstel De voertuigeigenaar wordt eerst over de terugroepactie geinformeerd. Zodra benodigde onderdelen beschikbaar zijn worden de eigenaren opnieuw benaderd en verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De bestuurdersairbag wordt dan vervangen. Het kan meer dan 6 maanden duren voordat de voertuigeigenaar opnieuw wordt benaderd met het verzoek de afspraak te maken. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 34.373 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4195 mm |
| Voertuig breedte | 1780 mm |
| Voertuig hoogte | 1740 mm |
| Wielbasis | 2480 mm |
| Spoorbreedte voor | 1500 mm |
| Spoorbreedte achter | 1500 mm |
| Massa rijklaar | 1430 kg |
| Massa ledig voertuig | 1330 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 45 kg |
| Aanhanger ongeremd | 700 kg |
| Aanhanger geremd | 1850 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | onafh., McPherson |
| Wielophanging achter | star |
| Vering voor | schroefveren |
| Vering achter | schroefveren |
| Remmen voor | gev. schijven |
| Remmen achter | trommels |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-01-2000 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-01-2000 |
| Laatste tenaamstelling | 05-11-2022 |
Bandenmaten
| Voorbanden | 235/60R16 |
|
235
60
R16
|
|
| Achterbanden | 235/60R16 |
|
235
60
R16
|
|
Dit voertuig is vanuit de fabriek uitgevoerd met:
Het eerste getal (235) geeft de breedte van de band aan in millimeters. Het tweede getal (60) is de hoogte van de band. Het derde getal met de letter R (R16) geeft de diameter aan voor de velgmaat. In dit geval is dat 16" (inch). |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten