Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SUZUKI met kenteken: 57-ZK-DD de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SUZUKI rapport van 57-ZK-DD.
Schademelding maken voor 57-ZK-DD? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 57-ZK-DD zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 57-ZK-DD. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 57-ZK-DD zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SUZUKI.
Wij hebben 64.230 SUZUKI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(353.656)
- - PEUGEOT(193.036)
- - RENAULT(185.443)
- - OPEL(179.658)
- - FORD(179.151)
- - TOYOTA(166.330)
- - MERCEDES-BENZ(161.592)
- - BMW(152.341)
- - AUDI(126.705)
- - VOLVO(111.899)
- - KIA(108.025)
- - CITROEN(107.603)
- - FIAT(87.817)
- - HYUNDAI(77.663)
- - SEAT(69.131)
- - SKODA(66.600)
- - NISSAN(65.999)
- - SUZUKI(64.230)
- - MAZDA(47.364)
- - MINI(44.706)
- - MITSUBISHI(33.039)
- - DACIA(18.242)
- - TESLA(18.025)
- - LAND ROVER(16.181)
- - HONDA(16.166)
- - CHEVROLET(15.446)
- - PORSCHE(14.618)
- - LYNK&CO(13.924)
- - ALFA ROMEO(13.224)
- - DAIHATSU(9.461)
- - JEEP(9.256)
- - LEXUS(8.740)
- - SAAB(6.396)
- - CUPRA(6.148)
- - MG(5.756)
- - JAGUAR(5.731)
- - SUBARU(5.115)
- - SMART(4.592)
- - IVECO(3.774)
- - DODGE(3.759)
SUZUKI SWIFT
Algemene informatie
| Kenteken | 57-ZK-DD |
| Merk | SUZUKI |
| Model | SWIFT |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 07-03-2008 |
| Nieuwprijs | € 12.132 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 68 kW / 93 PK |
| 0-100km/h | 12,5 seconden |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Transmissie | 5 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 07-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 68 kW / 93 PK bij 5800 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1328cc |
| Verbruik stad | 7.2 l/100km |
| Verbruik snelweg | 5 l/100km |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Zuinigheidslabel | C |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-01-2025 om 09:58
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd op: 22-01-2024 om 08:58
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 09-02-2023 om 08:30
| Aandachtspunt 1 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd op: 28-01-2022 om 11:57
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 12-02-2021 om 14:51
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 21-02-2020 om 13:46
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 28-02-2019 om 16:25
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 20-02-2018 om 11:36
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 14-02-2017 om 14:59
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 57-ZK-DD | Ja |
|
Omschrijving Een brandstofslang in de motorruimte kan mogelijk tegen het gasklephuis aanliggen en daardoor bescha Mogelijk gevolg Er is een mogelijkheid van het ontstaan van milieuschade en brand. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 39.895 |
|
Omschrijving De onder de rechter voorstoel aanwezige stekkerverbinding van de zij-airbag kan klem raken tussen de Mogelijk gevolg De kans is aanwezig dat de zij-airbag niet meer werkt of dat deze onbedoeld wordt geactiveerd. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze past de bevestiging v |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 69.665 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 3 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 147 mm |
| Spoorbreedte achter | 148 mm |
| Massa rijklaar | 1055 kg |
| Massa ledig voertuig | 955 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 400 kg |
| Aanhanger geremd | 1000 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 07-03-2008 |
| Eerste afgifte in Nederland | 07-03-2008 |
| Laatste tenaamstelling | 16-11-2012 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten