Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SUZUKI met kenteken: 31-LR-RD de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SUZUKI rapport van 31-LR-RD.
Schademelding maken voor 31-LR-RD? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 31-LR-RD zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 31-LR-RD. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 31-LR-RD zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SUZUKI.
Wij hebben 64.380 SUZUKI meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(354.483)
- - PEUGEOT(193.514)
- - RENAULT(185.865)
- - OPEL(180.063)
- - FORD(179.592)
- - TOYOTA(166.716)
- - MERCEDES-BENZ(161.952)
- - BMW(152.734)
- - AUDI(127.024)
- - VOLVO(112.206)
- - KIA(108.249)
- - CITROEN(107.883)
- - FIAT(88.055)
- - HYUNDAI(77.834)
- - SEAT(69.287)
- - SKODA(66.729)
- - NISSAN(66.157)
- - SUZUKI(64.380)
- - MAZDA(47.507)
- - MINI(44.835)
- - MITSUBISHI(33.122)
- - DACIA(18.281)
- - TESLA(18.060)
- - HONDA(16.212)
- - LAND ROVER(16.211)
- - CHEVROLET(15.489)
- - PORSCHE(14.659)
- - LYNK&CO(13.955)
- - ALFA ROMEO(13.269)
- - DAIHATSU(9.493)
- - JEEP(9.273)
- - LEXUS(8.757)
- - SAAB(6.413)
- - CUPRA(6.171)
- - MG(5.779)
- - JAGUAR(5.747)
- - SUBARU(5.126)
- - SMART(4.602)
- - IVECO(3.781)
- - DODGE(3.766)
SUZUKI GRAND VITARA
Algemene informatie
| Kenteken | 31-LR-RD |
| Merk | SUZUKI |
| Model | GRAND VITARA |
| Kleur | Zwart |
| Bouwjaar | 17-04-2003 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 94 kW / 128 PK |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 20-06-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 94 kW / 128 PK bij 5900 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995cc |
| Verbruik stad | 12 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.6 l/100km |
| CO2-uitstoot | 220 g/km |
| Zuinigheidslabel | G |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 19-06-2024 om 13:33
| Aandachtspunt 1 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-06-2023 om 10:52
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-06-2022 om 15:43
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-06-2021 om 14:36
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-05-2020 om 16:07
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-05-2019 om 14:46
| Aandachtspunt 1 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 23-05-2018 om 16:55
| Aandachtspunt 1 Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| Aandachtspunt 2 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 04-05-2017 om 10:02
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 18-03-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 18-03-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 9 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 31-LR-RD | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 146 mm |
| Spoorbreedte achter | 146 mm |
| Massa rijklaar | 1330 kg |
| Massa ledig voertuig | 1230 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 550 kg |
| Aanhanger geremd | 1600 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 17-04-2003 |
| Eerste afgifte in Nederland | 17-04-2003 |
| Laatste tenaamstelling | 12-06-2025 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten