Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SUBARU met kenteken: 23-SP-FX de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SUBARU rapport van 23-SP-FX.
Schademelding maken voor 23-SP-FX? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 23-SP-FX zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 23-SP-FX. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 23-SP-FX zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SUBARU.
Wij hebben 4.984 SUBARU meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(345.584)
- - PEUGEOT(188.679)
- - RENAULT(181.278)
- - OPEL(175.627)
- - FORD(174.735)
- - TOYOTA(162.244)
- - MERCEDES-BENZ(157.917)
- - BMW(148.803)
- - AUDI(123.603)
- - VOLVO(109.089)
- - CITROEN(105.297)
- - KIA(105.212)
- - FIAT(85.815)
- - HYUNDAI(75.882)
- - SEAT(67.532)
- - SKODA(64.892)
- - NISSAN(64.498)
- - SUZUKI(62.669)
- - MAZDA(46.097)
- - MINI(43.634)
- - MITSUBISHI(32.281)
- - DACIA(17.784)
- - TESLA(17.660)
- - LAND ROVER(15.806)
- - HONDA(15.790)
- - CHEVROLET(15.156)
- - PORSCHE(14.284)
- - LYNK&CO(13.624)
- - ALFA ROMEO(12.930)
- - DAIHATSU(9.276)
- - JEEP(9.052)
- - LEXUS(8.550)
- - SAAB(6.228)
- - CUPRA(5.858)
- - JAGUAR(5.630)
- - MG(5.572)
- - SUBARU(4.984)
- - SMART(4.498)
- - IVECO(3.692)
- - DODGE(3.689)
SUBARU LEGACY
Algemene informatie
| Kenteken | 23-SP-FX |
| Merk | SUBARU |
| Model | LEGACY |
| Kleur | Geel |
| Bouwjaar | 24-03-2006 |
| Nieuwprijs | € 37.138 |
| Brandstof | Benzine / LPG |
| Vermogen | 242 kW / 330 PK |
| 0-100km/h | 9,8 seconden |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 18-03-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 242 kW / 330 PK bij 5600 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2457cc |
| Verbruik stad | 12.3 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.9 l/100km |
| CO2-uitstoot | 420 g/km |
| Zuinigheidslabel | D |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd op: 18-03-2025 om 09:01
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-10-2023 om 15:33
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 3 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK afgekeurd op: 08-09-2023 om 13:53
| Aandachtspunt 1 Roestschade subframe |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| Aandachtspunt 5 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 6 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 16-09-2022 om 14:05
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd op: 17-09-2021 om 14:53
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-09-2020 om 15:00
| Aandachtspunt 1 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 4 Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| Aandachtspunt 5 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-08-2019 om 09:51
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-09-2018 om 15:53
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
APK goedgekeurd op: 14-09-2017 om 13:51
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 21-12-2016 om 16:01
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK gekeurd op: 10-03-2016 om 14:01
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht/ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 04-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 26-11-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 08-10-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 07-10-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
| Website | AutoWereld.nl |
| Datum | 24-12-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 27-11-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | NederlandMobiel.nl |
| Datum | 14-10-2020 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 12 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 23-SP-FX | Ja |
|
Omschrijving De remleidingen zijn onvoldoende tegen corrosie beschermd. Mogelijk gevolg De remleidingen kunnen corroderen of doorroesten. Treedt er lekkage op, dan kan de remwerking vermin Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 517.904 |
|
Omschrijving De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactivee Mogelijk gevolg Losgeraakte metalen fragmenten kunnen de inzittenden verwonden. Herstel De voertuigeigenaar wordt voor het maken van een afspraak verzocht contact op te nemen met de merkde |
| Probleem verholpen? | Niet verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 432.371 |
|
Omschrijving De opblaasmodule van de passagiersairbag kan overmatige druk opbouwen. Als de airbag wordt geactivee Mogelijk gevolg Losgeraakte metalen fragmenten kunnen de inzittenden verwonden. Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 284.994 |
|
Omschrijving De kabelboom naar de benzinepomp is te stijf. Hierdoor ontstaat beweging in de stekkerverbinding van de pomp. De stekker komt los te zitten en onder invloed van vuil ontstaat overgangsweerstand. Mogelijk gevolg Uitvallen van de motor en niet of moeilijk weer kunnen starten. Herstel De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De kabelboom wordt dan vervangen. |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 252.412 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 150 mm |
| Spoorbreedte achter | 149 mm |
| Massa rijklaar | 1557 kg |
| Massa ledig voertuig | 1457 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 24-03-2006 |
| Eerste afgifte in Nederland | 24-03-2006 |
| Laatste tenaamstelling | 30-11-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten