Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SSANGYONG met kenteken: 18-VDD-6 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SSANGYONG rapport van 18-VDD-6.
Schademelding maken voor 18-VDD-6? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 18-VDD-6 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 18-VDD-6. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 18-VDD-6 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SSANGYONG.
- - VOLKSWAGEN(364.765)
- - PEUGEOT(198.946)
- - RENAULT(190.965)
- - FORD(184.972)
- - OPEL(184.936)
- - TOYOTA(171.802)
- - MERCEDES-BENZ(166.417)
- - BMW(157.156)
- - AUDI(130.662)
- - VOLVO(115.509)
- - KIA(111.773)
- - CITROEN(110.787)
- - FIAT(90.493)
- - HYUNDAI(80.057)
- - SEAT(71.247)
- - SKODA(68.889)
- - NISSAN(68.011)
- - SUZUKI(66.288)
- - MAZDA(49.039)
- - MINI(46.156)
- - MITSUBISHI(34.092)
- - DACIA(18.810)
- - TESLA(18.416)
- - HONDA(16.726)
- - LAND ROVER(16.623)
- - CHEVROLET(15.867)
- - PORSCHE(15.038)
- - LYNK&CO(14.445)
- - ALFA ROMEO(13.608)
- - DAIHATSU(9.712)
- - JEEP(9.569)
- - LEXUS(9.024)
- - SAAB(6.587)
- - CUPRA(6.507)
- - MG(5.993)
- - JAGUAR(5.880)
- - SUBARU(5.269)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.891)
- - DODGE(3.845)
SSANGYONG REXTON RX270 XDI HR AUT.
Algemene informatie
| Kenteken | 18-VDD-6 |
| Merk | SSANGYONG |
| Model | REXTON RX270 XDI HR AUT. |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 11-01-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 121 kW / 165 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 26-09-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 121 kW / 165 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2696cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-09-2025 om 09:22
| Aandachtspunt 1 Retroreflector ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 21-08-2024 om 11:11
| Aandachtspunt 1 Retroreflector ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-09-2023 om 09:59
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-09-2022 om 09:26
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-09-2021 om 10:41
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 11-09-2020 om 14:28
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-08-2019 om 10:15
| Aandachtspunt 1 Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-08-2018 om 12:23
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-09-2017 om 11:01
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-09-2016 om 11:14
| Aandachtspunt 1 EOBD-systeem niet volgens voorschrift |
| Aandachtspunt 2 Trommel-/schijfrem draait niet/onvoldoende vrij |
| Aandachtspunt 3 Parkeerrem/vastzetinrichting werkt niet op 2 wielen |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 27-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 18-VDD-6 | Ja |
|
Omschrijving De fuseekogel van de onderste draagarm en/of een achterspoorstangkogel vertonen verhoogde slijtage. Mogelijk gevolg Indien er speling ontstaat kan het weggedrag van het voertuig nadelig worden beïnvloed. Bij veel sp Herstel De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verh |
| Probleem verholpen? | Verholpen |
| Aantal teruggeroepen: | 118.051 |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | - |
| Voertuig breedte | 187 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 157 mm |
| Spoorbreedte achter | 158 mm |
| Massa rijklaar | 2112 kg |
| Massa ledig voertuig | 2012 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 11-01-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 11-01-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 12-09-2013 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten