Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SEAT met kenteken: 51-TP-SN de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SEAT rapport van 51-TP-SN.
Schademelding maken voor 51-TP-SN? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 51-TP-SN zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 51-TP-SN. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 51-TP-SN zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SEAT.
Wij hebben 70.613 SEAT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
SEAT LEON
Algemene informatie
| Kenteken | 51-TP-SN |
| Merk | SEAT |
| Model | LEON |
| Kleur | Grijs |
| Bouwjaar | 03-01-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 110 kW / 150 PK |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Transmissie | 6 v., automaat |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 29-08-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 110 kW / 150 PK bij 6000 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984cc |
| Verbruik stad | 12 l/100km |
| Verbruik snelweg | 6.3 l/100km |
| CO2-uitstoot | 200 g/km |
| Zuinigheidslabel | E |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-08-2025 om 15:49
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-07-2024 om 10:42
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| Aandachtspunt 3 Stadslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-08-2023 om 16:02
| Aandachtspunt 1 Achterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-08-2022 om 16:48
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 4 Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-12-2021 om 15:59
| Aandachtspunt 1 Accu ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 3 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| Aandachtspunt 4 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-01-2021 om 15:56
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-01-2020 om 14:05
| Aandachtspunt 1 Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
APK goedgekeurd na reparatie op: 11-01-2019 om 16:15
| Aandachtspunt 1 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 11-12-2017 om 15:51
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-01-2017 om 13:57
| Aandachtspunt 1 Stofhoes van de aandrijfas dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Trommel-/schijfrem draait niet/onvoldoende vrij |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 17-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 17 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 51-TP-SN | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4315 mm |
| Voertuig breedte | 1768 mm |
| Voertuig hoogte | 1458 mm |
| Wielbasis | 2578 mm |
| Spoorbreedte voor | 1533 mm |
| Spoorbreedte achter | 1533 mm |
| Massa rijklaar | 1375 kg |
| Massa ledig voertuig | 1275 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | 75 kg |
| Aanhanger ongeremd | 680 kg |
| Aanhanger geremd | 1400 kg |
| Maximale kogeldruk | 75 kg |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 03-01-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 03-01-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 16-07-2015 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten