Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SCHMITZ met kenteken: OJ-85-PP de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SCHMITZ rapport van OJ-85-PP.
Schademelding maken voor OJ-85-PP? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor OJ-85-PP zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met OJ-85-PP. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor OJ-85-PP zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SCHMITZ.
- - VOLKSWAGEN(364.765)
- - PEUGEOT(198.946)
- - RENAULT(190.965)
- - FORD(184.972)
- - OPEL(184.936)
- - TOYOTA(171.802)
- - MERCEDES-BENZ(166.417)
- - BMW(157.156)
- - AUDI(130.662)
- - VOLVO(115.509)
- - KIA(111.773)
- - CITROEN(110.787)
- - FIAT(90.493)
- - HYUNDAI(80.057)
- - SEAT(71.247)
- - SKODA(68.889)
- - NISSAN(68.011)
- - SUZUKI(66.288)
- - MAZDA(49.039)
- - MINI(46.156)
- - MITSUBISHI(34.092)
- - DACIA(18.810)
- - TESLA(18.416)
- - HONDA(16.726)
- - LAND ROVER(16.623)
- - CHEVROLET(15.867)
- - PORSCHE(15.038)
- - LYNK&CO(14.445)
- - ALFA ROMEO(13.608)
- - DAIHATSU(9.712)
- - JEEP(9.569)
- - LEXUS(9.024)
- - SAAB(6.587)
- - CUPRA(6.507)
- - MG(5.993)
- - JAGUAR(5.880)
- - SUBARU(5.269)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.891)
- - DODGE(3.845)
SCHMITZ SKO 24
Algemene informatie
| Kenteken | OJ-85-PP |
| Merk | SCHMITZ |
| Model | SKO 24 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 23-02-2007 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 24-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | kW / PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-04-2025 om 13:18
| Aandachtspunt 1 Accu aanhangwagen ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Onderdeel veersysteem ondeugdelijk (bevestigd) |
| Aandachtspunt 4 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 5 Een wiel remt niet |
| Aandachtspunt 6 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 7 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-05-2024 om 10:52
| Aandachtspunt 1 Hoofdbalk gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| Aandachtspunt 4 Vastzetinrichting ontbreekt of werkt niet |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-05-2023 om 14:26
| Aandachtspunt 1 Draaikransdelen ingesleten / te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-04-2022 om 14:14
| Aandachtspunt 1 Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-04-2021 om 09:25
| Aandachtspunt 1 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-04-2020 om 10:33
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd op: 05-04-2019 om 11:56
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 16-04-2018 om 15:48
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-05-2017 om 09:34
| Aandachtspunt 1 Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Achterlicht werkt niet (goed) |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 27-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken OJ-85-PP | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 1400 mm |
| Voertuig breedte | 260 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 909 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | - |
| Massa ledig voertuig | 9800 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 23-02-2007 |
| Eerste afgifte in Nederland | 23-02-2007 |
| Laatste tenaamstelling | 23-02-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten