Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SCANIA met kenteken: BZ-VS-17 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SCANIA rapport van BZ-VS-17.
Schademelding maken voor BZ-VS-17? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BZ-VS-17 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BZ-VS-17. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BZ-VS-17 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SCANIA.
- - VOLKSWAGEN(364.383)
- - PEUGEOT(198.775)
- - RENAULT(190.780)
- - FORD(184.790)
- - OPEL(184.750)
- - TOYOTA(171.588)
- - MERCEDES-BENZ(166.239)
- - BMW(156.962)
- - AUDI(130.536)
- - VOLVO(115.385)
- - KIA(111.677)
- - CITROEN(110.686)
- - FIAT(90.411)
- - HYUNDAI(79.967)
- - SEAT(71.193)
- - SKODA(68.810)
- - NISSAN(67.935)
- - SUZUKI(66.210)
- - MAZDA(48.974)
- - MINI(46.104)
- - MITSUBISHI(34.045)
- - DACIA(18.795)
- - TESLA(18.395)
- - HONDA(16.711)
- - LAND ROVER(16.608)
- - CHEVROLET(15.858)
- - PORSCHE(15.023)
- - LYNK&CO(14.417)
- - ALFA ROMEO(13.590)
- - DAIHATSU(9.709)
- - JEEP(9.556)
- - LEXUS(9.017)
- - SAAB(6.582)
- - CUPRA(6.493)
- - MG(5.980)
- - JAGUAR(5.876)
- - SUBARU(5.262)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.888)
- - DODGE(3.841)
SCANIA P 360 B 6X4*4
Algemene informatie
| Kenteken | BZ-VS-17 |
| Merk | SCANIA |
| Model | P 360 B 6X4*4 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 01-05-2012 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 265 kW / 361 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 265 kW / 361 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12740cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-03-2025 om 14:04
| Aandachtspunt 1 Veer gebroken of gescheurd |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Luchtlekkage systeemfunctionaliteit aangetast |
| Aandachtspunt 4 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 5 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 7 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-05-2024 om 12:54
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 4 Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-03-2023 om 11:05
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Luchtlekkage reminrichting |
| Aandachtspunt 3 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 4 Remlichten (alle) werken niet |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-04-2022 om 13:25
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 26-04-2021 om 10:58
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 08-04-2020 om 09:14
| Aandachtspunt 1 Luchtlekkage reminrichting |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-03-2019 om 08:42
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
APK goedgekeurd op: 24-04-2018 om 08:44
| Aandachtspunt 1 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd op: 21-04-2017 om 09:02
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK gekeurd op: 28-04-2016 om 14:07
| Aandachtspunt 1 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurhuis/-kogel dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Verbinding stuurinrichting teveel speling |
| Aandachtspunt 4 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
| Aandachtspunt 5 Afstelling dimlicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 26-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BZ-VS-17 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 820 mm |
| Voertuig breedte | 250 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 16180 kg |
| Massa ledig voertuig | 16080 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 01-05-2012 |
| Eerste afgifte in Nederland | 01-05-2012 |
| Laatste tenaamstelling | 02-05-2012 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten