Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SCANIA met kenteken: BZ-FL-42 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SCANIA rapport van BZ-FL-42.
Schademelding maken voor BZ-FL-42? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor BZ-FL-42 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met BZ-FL-42. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor BZ-FL-42 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SCANIA.
- - VOLKSWAGEN(364.383)
- - PEUGEOT(198.775)
- - RENAULT(190.780)
- - FORD(184.790)
- - OPEL(184.750)
- - TOYOTA(171.588)
- - MERCEDES-BENZ(166.239)
- - BMW(156.962)
- - AUDI(130.536)
- - VOLVO(115.385)
- - KIA(111.677)
- - CITROEN(110.686)
- - FIAT(90.411)
- - HYUNDAI(79.967)
- - SEAT(71.193)
- - SKODA(68.810)
- - NISSAN(67.935)
- - SUZUKI(66.210)
- - MAZDA(48.974)
- - MINI(46.104)
- - MITSUBISHI(34.045)
- - DACIA(18.795)
- - TESLA(18.395)
- - HONDA(16.711)
- - LAND ROVER(16.608)
- - CHEVROLET(15.858)
- - PORSCHE(15.023)
- - LYNK&CO(14.417)
- - ALFA ROMEO(13.590)
- - DAIHATSU(9.709)
- - JEEP(9.556)
- - LEXUS(9.017)
- - SAAB(6.582)
- - CUPRA(6.493)
- - MG(5.980)
- - JAGUAR(5.876)
- - SUBARU(5.262)
- - SMART(4.714)
- - IVECO(3.888)
- - DODGE(3.841)
SCANIA P 360 B 6X4*4
Algemene informatie
| Kenteken | BZ-FL-42 |
| Merk | SCANIA |
| Model | P 360 B 6X4*4 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 28-04-2011 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 265 kW / 361 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 09-05-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 265 kW / 361 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12740cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 24-03-2025 om 14:24
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-03-2024 om 13:29
| Aandachtspunt 1 Achterlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 06-04-2023 om 14:18
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Remcilinder vertoont te veel corrosie |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-03-2022 om 09:18
| Aandachtspunt 1 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 22-04-2021 om 15:10
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Remcilinder vertoont te veel corrosie |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-04-2020 om 13:39
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 03-04-2019 om 15:32
| Aandachtspunt 1 Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 4 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-04-2018 om 13:12
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 07-04-2017 om 16:15
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 26-05-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken BZ-FL-42 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 795 mm |
| Voertuig breedte | 255 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 4 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 16560 kg |
| Massa ledig voertuig | 16460 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 28-04-2011 |
| Eerste afgifte in Nederland | 28-04-2011 |
| Laatste tenaamstelling | 02-05-2011 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten