Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SCANIA met kenteken: 21-BDJ-5 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SCANIA rapport van 21-BDJ-5.
Schademelding maken voor 21-BDJ-5? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 21-BDJ-5 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 21-BDJ-5. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 21-BDJ-5 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SCANIA.
- - VOLKSWAGEN(345.168)
- - PEUGEOT(188.351)
- - RENAULT(180.958)
- - OPEL(175.484)
- - FORD(174.387)
- - TOYOTA(161.701)
- - MERCEDES-BENZ(157.740)
- - BMW(148.712)
- - AUDI(123.380)
- - VOLVO(109.013)
- - CITROEN(105.088)
- - KIA(104.776)
- - FIAT(85.662)
- - HYUNDAI(75.733)
- - SEAT(67.383)
- - SKODA(64.794)
- - NISSAN(64.435)
- - SUZUKI(62.589)
- - MAZDA(45.993)
- - MINI(43.588)
- - MITSUBISHI(32.249)
- - DACIA(17.752)
- - TESLA(17.656)
- - HONDA(15.768)
- - LAND ROVER(15.766)
- - CHEVROLET(15.137)
- - PORSCHE(14.263)
- - LYNK&CO(13.570)
- - ALFA ROMEO(12.906)
- - DAIHATSU(9.260)
- - JEEP(9.024)
- - LEXUS(8.522)
- - SAAB(6.210)
- - CUPRA(5.837)
- - JAGUAR(5.627)
- - MG(5.569)
- - SUBARU(4.972)
- - SMART(4.491)
- - IVECO(3.688)
- - DODGE(3.687)
SCANIA P280
Algemene informatie
| Kenteken | 21-BDJ-5 |
| Merk | SCANIA |
| Model | P280 |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 02-12-2013 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 206 kW / 281 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 11-07-2026 |
Motor en milieu
| Vermogen | 206 kW / 281 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 9291cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 17-06-2025 om 16:34
| Aandachtspunt 1 Veerbevestiging ondeugdelijk |
| Aandachtspunt 2 Schokdemper werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Slang besturingssysteem beschadigd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-05-2024 om 14:37
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 3 Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| Aandachtspunt 4 Meerkringsbeveiligingsventiel werkt niet goed |
| Aandachtspunt 5 Spiegel ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-06-2023 om 15:54
| Aandachtspunt 1 Gordel beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Retroreflector vertoont gebrek |
| Aandachtspunt 4 Kleur retroreflector wijkt af of niet toegestaan |
| Aandachtspunt 5 Voertuig is voorzien van niet toegestane knipperende lichten |
| Aandachtspunt 6 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 10-06-2022 om 16:20
| Aandachtspunt 1 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Dimlicht onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd op: 06-07-2021 om 16:03
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 25-06-2020 om 11:57
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 3 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 13-06-2019 om 13:12
| Aandachtspunt 1 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 2 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 3 Richtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 4 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| Aandachtspunt 5 Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 28-05-2018 om 13:45
| Aandachtspunt 1 Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| Aandachtspunt 2 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Achterlicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-05-2017 om 11:56
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
APK gekeurd op: 11-07-2016 om 14:44
| Aandachtspunt 1 Band karkas zichtbaar of vertoont uitstulping |
| Aandachtspunt 2 Veersysteem gebroken/gescheurd/corrosie/ondeug. bev. |
| Aandachtspunt 3 Werking/toestand verplicht licht/retroreflector |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 03-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 21-BDJ-5 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 978 mm |
| Voertuig breedte | 252 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 16060 kg |
| Massa ledig voertuig | 15960 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 02-12-2013 |
| Eerste afgifte in Nederland | 02-12-2013 |
| Laatste tenaamstelling | 25-04-2016 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten