Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze SAAB met kenteken: 39-DN-XJ de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide SAAB rapport van 39-DN-XJ.
Schademelding maken voor 39-DN-XJ? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 39-DN-XJ zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 39-DN-XJ. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 39-DN-XJ zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze SAAB.
Wij hebben 6.228 SAAB meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(345.584)
- - PEUGEOT(188.679)
- - RENAULT(181.278)
- - OPEL(175.627)
- - FORD(174.735)
- - TOYOTA(162.244)
- - MERCEDES-BENZ(157.917)
- - BMW(148.803)
- - AUDI(123.603)
- - VOLVO(109.089)
- - CITROEN(105.297)
- - KIA(105.212)
- - FIAT(85.815)
- - HYUNDAI(75.882)
- - SEAT(67.532)
- - SKODA(64.892)
- - NISSAN(64.498)
- - SUZUKI(62.669)
- - MAZDA(46.097)
- - MINI(43.634)
- - MITSUBISHI(32.281)
- - DACIA(17.784)
- - TESLA(17.660)
- - LAND ROVER(15.806)
- - HONDA(15.790)
- - CHEVROLET(15.156)
- - PORSCHE(14.284)
- - LYNK&CO(13.624)
- - ALFA ROMEO(12.930)
- - DAIHATSU(9.276)
- - JEEP(9.052)
- - LEXUS(8.550)
- - SAAB(6.228)
- - CUPRA(5.858)
- - JAGUAR(5.630)
- - MG(5.572)
- - SUBARU(4.984)
- - SMART(4.498)
- - IVECO(3.692)
- - DODGE(3.689)
SAAB 9-5
Algemene informatie
| Kenteken | 39-DN-XJ |
| Merk | SAAB |
| Model | SAAB 9-5 |
| Kleur | Blauw |
| Bouwjaar | 14-10-1999 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen | 169 kW / 230 PK |
| 0-100km/h | 6,9 seconden |
| Transmissie | 5 v., handgeschakeld |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 01-11-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 169 kW / 230 PK bij 5500 rpm |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290cc |
| Verbruik stad | 13.5 l/100km |
| Verbruik snelweg | 7.2 l/100km |
| CO2-uitstoot | 228 g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 30-09-2025 om 09:20
| Aandachtspunt 1 Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| Aandachtspunt 2 Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| Aandachtspunt 3 Stuurkogel of -koppeling te veel speling |
| Aandachtspunt 4 Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| Aandachtspunt 5 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 6 Mistlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 7 Remleiding door corrosie aangetast |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-11-2024 om 15:35
| Aandachtspunt 1 Ruitenwisserinstallatie ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| Aandachtspunt 3 Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
APK goedgekeurd na reparatie op: 18-09-2023 om 12:04
| Aandachtspunt 1 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 2 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-10-2022 om 11:04
| Aandachtspunt 1 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 2 Bandenspanning niet op juiste waarde |
| Aandachtspunt 3 Dim-, grootlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-10-2021 om 12:56
| Aandachtspunt 1 Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Remleiding door corrosie aangetast |
| Aandachtspunt 3 Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
APK goedgekeurd na reparatie op: 14-10-2020 om 16:10
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| Aandachtspunt 3 Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| Aandachtspunt 4 Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
APK goedgekeurd op: 15-10-2019 om 09:39
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd op: 06-06-2018 om 09:26
| Geen aandachtspunten Tijdens deze keuring zijn er geen gebreken geconstateerd |
APK goedgekeurd na reparatie op: 16-06-2017 om 08:59
| Aandachtspunt 1 Uitlaatsysteem niet gasdicht |
Internet geschiedenis
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 04-04-2026 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 20 (bekijk alle foto's) |
| Website | Marktplaats.nl |
| Datum | 17-08-2023 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 7 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 39-DN-XJ | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 4 mm |
| Voertuig breedte | 1 mm |
| Voertuig hoogte | 1 mm |
| Wielbasis | 2 mm |
| Spoorbreedte voor | 152 mm |
| Spoorbreedte achter | 152 mm |
| Massa rijklaar | 1595 kg |
| Massa ledig voertuig | 1495 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | 750 kg |
| Aanhanger geremd | 1800 kg |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 14-10-1999 |
| Eerste afgifte in Nederland | 14-10-1999 |
| Laatste tenaamstelling | 05-11-2023 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten