Kenteken Check schade:
Schades.nl verzamelt informatie over voertuigen met een Nederlands kenteken.
Controleer voor deze RENAULT met kenteken: 93-BJB-3 de schademeldingen. Bekijk online schades en km-standen, download het uitgebreide RENAULT rapport van 93-BJB-3.
Schademelding maken voor 93-BJB-3? Heeft u schademeldingen / foto’s over dit voertuig? Dan kunt u deze schademelding online doorgeven.
Deze informatie komt uit: advertentiegeschiedenis, gebruikersmeldingen, BPM data bij import, APK gegevens, foto’s, km-standen en natuurlijk schademeldingen. Zoek op een kenteken om meer informatie in te zien over het kenteken. Voor 93-BJB-3 zijn er verschillende punten gevonden.
Download het uitgebreide rapport en krijg direct zicht op meer informatie over het voertuig met 93-BJB-3. Extra punten in het uitgebreide rapport zijn onderanderen: schadecontrole, advertentiegeschiedenis (mits bekend), dagwaarde, chassisnummer, km-standen, voertuigopties, meldcode etc.
Informatie of schademeldingen toevoegen? Via het kopje: "Schade melden" kan er melding gemaakt worden met foto’s. Schademeldingen kunnen door particulier en bedrijf worden toegevoegd mits duidelijk kenteken op foto’s vermeld staat.
Voor 93-BJB-3 zijn er verschillende gegevens gevonden. Download het uitgebreide rapport en bekijk alle informatie die wij kunnen vinden over deze RENAULT.
Wij hebben 189.286 RENAULT meldingen geregistreerd staan. Bekijk hier de lijst.
- - VOLKSWAGEN(361.416)
- - PEUGEOT(197.155)
- - RENAULT(189.286)
- - OPEL(183.344)
- - FORD(183.294)
- - TOYOTA(170.110)
- - MERCEDES-BENZ(164.970)
- - BMW(155.654)
- - AUDI(129.486)
- - VOLVO(114.458)
- - KIA(110.598)
- - CITROEN(109.876)
- - FIAT(89.754)
- - HYUNDAI(79.406)
- - SEAT(70.613)
- - SKODA(68.216)
- - NISSAN(67.395)
- - SUZUKI(65.627)
- - MAZDA(48.573)
- - MINI(45.719)
- - MITSUBISHI(33.792)
- - DACIA(18.644)
- - TESLA(18.294)
- - HONDA(16.552)
- - LAND ROVER(16.480)
- - CHEVROLET(15.750)
- - PORSCHE(14.905)
- - LYNK&CO(14.273)
- - ALFA ROMEO(13.491)
- - DAIHATSU(9.649)
- - JEEP(9.476)
- - LEXUS(8.930)
- - SAAB(6.532)
- - CUPRA(6.402)
- - MG(5.913)
- - JAGUAR(5.837)
- - SUBARU(5.217)
- - SMART(4.676)
- - IVECO(3.863)
- - DODGE(3.819)
RENAULT D
Algemene informatie
| Kenteken | 93-BJB-3 |
| Merk | RENAULT |
| Model | D |
| Kleur | N.v.t. |
| Bouwjaar | 05-01-2017 |
| Nieuwprijs | € 0 |
| Brandstof | Diesel |
| Vermogen | 158 kW / 215 PK |
| Importauto | Nee |
| APK tot | 05-01-2025 |
Motor en milieu
| Vermogen | 158 kW / 215 PK |
| Koppel | Nm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 5132cc |
| Verbruik stad | l/100km |
| Verbruik snelweg | l/100km |
| CO2-uitstoot | g/km |
| Zuinigheidslabel | Niet beschikbaar |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
APK resultaten
APK goedgekeurd na reparatie op: 15-12-2023 om 09:09
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band onvoldoende profiel |
| Aandachtspunt 3 Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
APK goedgekeurd na reparatie op: 01-12-2022 om 14:47
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Band beschadigd |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 4 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 05-01-2022 om 15:50
| Aandachtspunt 1 Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| Aandachtspunt 2 Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| Aandachtspunt 3 Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| Aandachtspunt 4 Opspatafscherming ontbreekt |
| Aandachtspunt 5 Functieverlies van stootbalk/ -bevestiging |
| Aandachtspunt 6 Retroreflector (zijkant) aantal niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 7 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 29-12-2020 om 11:55
| Aandachtspunt 1 Retroreflector (zijkant) aantal niet volgens voorschriften |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 02-01-2020 om 15:57
| Aandachtspunt 1 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 2 Verlichting niet van gelijke sterkte/grootte |
APK goedgekeurd na reparatie op: 19-12-2018 om 14:37
| Aandachtspunt 1 Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| Aandachtspunt 2 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| Aandachtspunt 3 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
APK goedgekeurd na reparatie op: 20-12-2017 om 11:46
| Aandachtspunt 1 Dimlicht onjuist afgesteld |
| Aandachtspunt 2 (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Internet geschiedenis
| Website | Marktnet.nl |
| Datum | 25-07-2024 |
| Vraagprijs | (bekijk uitgebreid rapport) |
| KM stand | (bekijk uitgebreid rapport) |
| Aantal foto's | 10 (bekijk alle foto's) |
Uitgebreid rapport
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
Terugroepacties
| Om verschillende redenen kan een voertuig worden teruggeroepen door de fabrikant. Vaak vanwegen de veiligheid, maar ook bijvoorbeeld om sjoemelsoftware. Een terugroepactie is niet erg mits het probleem verholpen is. In de kentekencheck kunt u zien of het voertuig een terugroepactie had en of het probleem verholpen is. |
| Terugroepactie voor kenteken 93-BJB-3 | Nee |
Gestolen voertuig controle
| Politie | Niet gestolen |
| VerzekeringsmaatschappijVerzekeraar | Niet gestolen |
| RDW | Niet gestolen |
Maten & gewichten
| Voertuig lengte | 946 mm |
| Voertuig breedte | 244 mm |
| Voertuig hoogte | - |
| Wielbasis | 5 mm |
| Spoorbreedte voor | - |
| Spoorbreedte achter | - |
| Massa rijklaar | 6695 kg |
| Massa ledig voertuig | 6595 kg |
| Toegestane max. massa voertuig | - |
| Maximale laadvermogen | - |
| Maximale dakbelasting | - |
| Aanhanger ongeremd | - |
| Aanhanger geremd | - |
| Maximale kogeldruk | - |
| Laadruimte inhoud | - |
Onderstel
| Wielophanging voor | - |
| Wielophanging achter | - |
| Vering voor | - |
| Vering achter | - |
| Remmen voor | - |
| Remmen achter | - |
APK en historie
| Vervaldatum APK | Onbekend |
| Importauto | Nee |
| Eerste toelating op de wereld | 05-01-2017 |
| Eerste afgifte in Nederland | 05-01-2017 |
| Laatste tenaamstelling | 23-07-2024 |
- Schade check
- KM stand check
- Voertuigopties
- Advertentieprijzen
- Chassisnr. / meldcode
- Eigenaren registraties
terug naar resultaten